Rüya TabirleriY Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada yıldız görmek ne demek islami?

Rüyada yıldız görmek , insanlar arasında çok sevilip sayıldığınıza , itibarlı ve şerefli birisi olduğunuza yorulur.

Bunun yanı sıra iyi , çok cömert , imanlı , güzel ve doğru huylu olan birisinin varlığına alamet eder.

Rüyayı gören kişi çevresinde bulunan insanların yaralarını sarmak için büyük çaba harcayacağına , çalışkan ve başarılı birisi olacağına , zaferler elde edeceğine ve iş konusunda başarılardan başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada parlak yıldız görmek ne demek?

Rüyada parlak yıldız gördüyseniz , hayatta her zaman mutlu olacağınıza ve sürekli sevinçli haberler alacağınıza alamet eder.

Rüyada tek yıldız görmek

Rüyada tek bir yıldız görmek , köklü değişimler yapacağınıza , iyi bir işe gireceğinize ve hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Rüyada Çoban Yıldızı Görmek

Rüyada çoban yıldızı görmek, güzel bir kadına işaretle tabir olunur. Bu işaretten de görüldüğü üzere, Rüyada çoban yıldızı gören kimse, halkı çeşitli kötülüklere düşürerek kendisine yakınlığı bulunmayan güzel bir kadınla evlenme istek ve arzusunda bulunmaya kalkacağına işaret olarak yorumlanır.

  • Rüyada çoban yıldızını görmek, itham edilmeye, suçlanmaya, oyuna, eğlenceye, gülmeye ve süslü güzel elbiselere işaret eder şeklinde de yorumlanmıştır.
  • Rüyasında çoban yıldızını gören kimse, eğer bekârsa akrabasından olmayan yabancı güzel bir kadınla evleneceğine işaret olarak yorumlanır.

 

Rüyada Çakı Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir Yorum

  1. Ruyamda gokten Allah tarafindan bana 3 tane yildiz geldi.omzuma kendim mi taktim takildi mi onu hatırlayamıyorum.ama yildizlarin rengi sarimsi güneşin sarisi gibiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu