Rüyada Yeşil ve Siyah Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek , rüya sahibinin hak yolundan sapacağına , haram yollar ile para kazanacağına ve hayırsız olan işlere gireceğine alamet eder.

Bunun yanı sıra dost olarak bildiğiniz kişilerin düşman olduğuna ve bu insanlar sizi günaha teşvik edeceğine yorulur.

Rüyada Siyah Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah yılan görmek , gerçek yaşam da dost olarak bildiğiniz kişilerin aslında düşman olduğuna , size büyük kazık atacağına , hem maddi hem de manevi yönden sizi büyük zarara sokacağına işaret eder.

Rüyada yılan görmek , rüya sahibinin etrafında düşmanların olduğuna ve size zarar vermek için fırsat kolladığına işaret der.

Bunun yanı sıra dost olarak bildiğiniz kişilerin arkanızdan iş çevirdiğine , sinsi tavırlarıyla size zarar vermeye çalışacağına delalet eder.

Eğer rüyanızda yılan gördüyseniz kesinlikle gerçek yaşamdaki arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Bazı rüya yorumcularına göre , hem bolluk hem de bereket olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin maddi durumunun iyi olacağına , yüksek kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlarını yatırım olarak biriktireceğine delalet eder.

Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek

Rüyada ayakları olan bir yılan gördüyseniz , hem maddi hem de manevi açıdan büyük zarara uğrayacağınıza ,

işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine ve dost olarak bildiğiniz kişilerin düşman olduğuna , zor günler geçireceğinize alamet eder.

  Rüyada Yorgan Görmek (İslami)
1 yorum

One thought on “Rüyada Yeşil ve Siyah Yılan Görmek Ne Demek?

  1. Ben evde misafir beklerken ucan bir siyah yesil karisimda bir yilan Eve girmeye calisir hemen kapiyi kapatiyorum ve yilan giremiyor misafirme kapiyi Acinca onlarla birlikte giriyor yilan…. yanliz bir tuaflik var evime Giren misafirim esi sakat Yani özürlü Onun karisi Diyor birak girsin yilan korkma o esim icin geldi diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.