Rüyada Yağmurda Islanmak İslami tabiri

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak , Yüce Allah’ın rüyayı gören kişiye yüce duygular bahşettiğine , ona iman verdiğine ve aynı zaman da onu iyi huylu kıldığına delalet eder.

Bunun yanı sıra sürekli olarak insanlara yardım eden , yardıma muhtaç olan kişileri koruyan ve onları gözeten kişinin varlığına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin kötü huyları ile alışkanlıklarını bırakacağına ve artık insafa geleceğine işaret eder.

Rüyada Yağmurda Sırılsıklam Islanmak

Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslandığınızı gördüyseniz , yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkaracağınıza , günahlarınızdan ötürü tövbe edeceğinize , dinde olgun kişi haline geleceğinize ve doğru yolu bulacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra hidayete ereceğinize , geçmiş zamanda yaptığınız ayıpları örtmek için tövbe edeceğinize yorulur.

Rüyada Yağmurda Yürümek Nedir?

Rüyada yağmurda yürüdüğünüzü gördüyseniz , yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza , huzuru en kısa zaman içerisinde yakalayacağınıza ,

hasta iseniz şifa bulacağınıza , kötü işlerden uzaklaşıp iyiliğe yöneleceğinize ve bundan sonra bir şey yaparken daha temkinli hareket edeceğinize delalet eder.

Rüyada Yağmurda Islanmamak

Rüyada yağmurda ıslandığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde ibretlik bir olay ile karşı karşıya kalacağınıza alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin dik başlılığı yüzünden yanlış yollara gireceğine ve bu yüzden pişman olup tövbe edeceğine alamet eder.

  Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek İkram Etmek ve Yemek
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Yağmurda Islanmak İslami tabiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.