Rüyada Yağmur Suyu Görmek nedir? Ne anlama gelir?

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Bu rüya bereketin ve kısmetin hiçbir zaman bitmeyeceğini ifade eder.

Rüya sahibinin şartlarının her zaman güzel olacağına , güzel bir geleceğe adım atacağına , rızkının artacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Yağmur suyu o kadar hayırlıdır ki kişinin bereketi her zaman bol olur ve kısmeti kapalı ise hemen açılır.

Eğer az yağmur suyu gördüyseniz , bir yerden maddi gelir elde ederek geçici olarak rahatlayacağınıza yorulur.

Rüyada Yağmur Suyu Biriktirmek

Rüyada yağmur suyunu biriktirdiğinizi gördüyseniz , tutumlu bir hayat yaşayacağınıza , gelecek için şimdiden hazırlık yapacağınıza

maddi sıkıntıdan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza ve her zaman yarını düşünerek hareket edeceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra evleneceğiniz kişinin zengin olacağına , evleneceğiniz kişi ile büyük bir ticari yatırımlar yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek Ne Demek?

Rüyada yağmur suyu içtiğinizi gördüyseniz , günahlardan arınacağınıza , kötülüklerden uzak durup her zaman iyilik yapacağınıza , etmiş olduğunuz dualarınızın yakın zaman içerisinde kabul olacağına işaret eder.

Rüya sahibi hem temiz niyetli hem de alçak gönüllü olduğundan inancına sımsıkı sarılacağına , hayatında bulunan insanların daha rahat hayat sürebilmeleri için onları koruyup kollayacağına , şefkatli bir eşe sahip olacağına ve her zorlukların üstesinden geleceğine alamet eder.

  Rüyada Yumruk Atmak Ne Demek, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.