Rüyada Yabancı Adam Görmek İslami

Rüyada Yabancı Adam Görmek

Rüyada yabancı adam görmek , kısa zaman içerisinde hiç bilmediğiniz bir yola çıkacağınıza ya da emin olmadığınız bir işte hamle yapmak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen yabancı adam genel olarak tedirgin edici iş koşullarına delalet eder.

Fakat kişinin atacağı adımlara çok dikkat etmesi gerektiğinin altını çizer.

Çevrenizdeki kişilerle ikili ilişki kurarken hiçbir zaman karşınızdaki kişiyle yakınlık kurulmaması gerektiğine , kişi iyi niyetli olmasına rağmen karşısına çıkacak olan kötü kalpli insanlar yüzünden hiç istemediğiniz durumlara düşeceğinize alamet eder.

Rüyada Yabancı Erkek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yabancı erkek görmek , rüya sahibinin yeni fakat riskli olan bir gelişmelere gireceğine , gireceğiniz farklı ortamlar ve niyeti çok fazla iyi olmayan kişilerle tanışacağınıza , evlilik yolunda adım atacağınıza delalet eder.

Eğer gerçek yaşam da yeni bir işe girdiyseniz o zaman çalışma arkadaşlarınızın açığını arayacağınıza ve o kişinin işine taş koyacağınıza yorulur.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek Ne Demek?

Rüyada yabancı kadın görmek , çok güvenmiş olduğunuz ve özel sırlarınızı paylaştığını kişinin sizi zor duruma düşüreceğine , sırlarınızı ifşa edeceğine ve bu yüzden hem aile hem de sosyal ortamlarda hiç istenmeyeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra nazara geleceğinize ve kötü gözleri üzerinize çekeceğinize yorulur.

Erkek olan birisi evli ve yabancı kadın gördüyse o zaman eşlerini aldatacaklarına işaret eder.

  Rüyada Anneanne Görmek Ne demek (Diyanet Yorumu)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.