Rüyada Vampir Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

Rüyada Vampir Görmek

Rüyada vampir görmek , rüyayı gören kişinin her şeye sinirleneceğine , kim ne derse hemen köpürüp fırtınalar estireceğine delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da çok stresli ve gergindir. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin gözü doymaz birisi olduğuna , aldıkça daha da çok almak istediğine , hiçbir kimsenin kıymetini bilmediğine alamet eder.

Yani kısacası bu rüya iyiye ve hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin ne kadar stresli , gergin ve sinirli birisi olduğunu ifade eder.

Rüyada Vampir Tarafından Isırıldığını Görmek

Rüyada bir vampir tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz , yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı bedel ödeyeceğinize , hane içerisinde yaşanacak olan gürültü patırtılara işaret eder.

Bunun haricinde kişi başka kişinin yapmış olduğu günahı ödemek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada Vampir Olmak Nedir?

Rüyada vampir olduğunuzu gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan kişileri üzüp kıracağınıza veya onlara kötü söz söyleyeceğinize işaret eder. Fakat bu kişiler sizin en zor durumlarınızda hiçbir kimse yokken yanınızda olacaktır.

Rüyada Vampir Öldürmek Görmek

Rüyada vampir öldürdüğünüzü gördüyseniz , ailenizde bir mutluluğa vesile olacak olaylar ile karşı karşıya kalacağınıza ,

hayatınızda sürekli olarak olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve kısa zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza işaret eder.

  Rüyada Vagon Görmek İslami
5 yorum

5 thoughts on “Rüyada Vampir Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

 1. Ben simdi halı sahada futbol oynuyorum maç bittikten sonra kenara oturuyorum ve yanındakinin wampir olduğunu bilmiyorum
  Ve ikisinin telefonuna benim ismim ve diğer 3kisinin ismi vardı ben nasıl anladım biliyorum ama “Benide yiyecek misiniz” oda cevap vermedi tekrar sordum ve evet dedi
  Bende hemen eve kaçmaya. basladim(
  Zaten ev ile halısaha 10-20mt filan)
  Tam binaya girdim ve uyandım
  Bunu lütfen açıklayınız.

 2. Rüyamda bir vampirdim ve ortaokul arkadaşlarımı ziyarete gitmistim yakında da başka vampir arkadaşlarım vardı benimle birlikte tam 6 kişiydik 3 erkek 3 kuz olarak avlanmaya gitmiştik ama sadece hayvan kani içiyorduk arkadaşlarımın yanina ugradim uzun sure görüşmediydiniz için de sarılarak hüngür hüngür ağladım(gerçekten ağlamışım)sonra 3 kişi HIZLI bir şekilde uzaklaştırma ben ve diğer 2 kişi de onların arkasından sonradan gitmeye başladık .[alaca karanlığı okuduğum için çok etkilendim galiba]:)

 3. ruyamda vampirlerin aradinda kalmistim bir süru vampir vardi uçuyorlardi ilk normal bi insan gorunumundeydiler sonra vampir olmaya basladilar

 4. Babam vampirdi ve beni dönüştürüyordu az kalsın, çok acı çektiğimi hissettim.. Çok kötü bir rüyaydı..
  Ve bir vampir adam öldü

 5. Konferans salonu gibi biyerdeyiz 20 kişiye yakın insan var arkadaşımla birlikte dışarı çıkıyoruz . Herkes vampir oluyo arkadasimda vampir bir tek ben vampir değildim arkadaşımda vampir olmasına rağmen beni koruyor herkes peşimden geliyodu ama vampir arkadaşım beni hepsinden koruyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.