Rüyada Valiz (Bavul) Görmek İslami Tabir

Rüyada görülen valiz (bavul) genelde bir seyahat gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada görülen bavul büyük ve geniş ise uzun zamanlı seyahate çıkarak çevrenizde ve yakınlarınızdan uzun süre ayrı kalacağınıza, sizi bekleyen ilginç bir hayatın varlığına delalet ederken, görülen bavul küçük ise yolculuğunuzun kısa süreli olup hevesinizin yarım kalacağına yorumlanır.

Rüyada valiz görmek, başka bir deyişle eli açık olan bir insana, hesaplamadan yapılan yanlış işlere, eğlenceye düşkün hayatı çılgınca yaşamasını iyi bilen gözü gönlü açık kimselere tekabül eder.

Rüyada valiz görmek rengine göre de farklılık gösterir.

Eğer kırmızı ve açık renkte bir valiz görülürse, yakın zaman da izdivacın ve kısmetin sembolü olarak gösterilir ve koyu bir renkte görülen valiz sevdiğiniz bir akrabanızı ya da yakınınızı kaybetmeye, aile içi mutsuzluğa, yarım bırakılmış seyahate işaret etmektedir.

Rüyada Boş Valiz (Bavul) Görmek

Yarım bıraktığınız işlerde başarı elde edemeyeceğinize, aksilikler yaşayacağınızdan ötürü hiçbir planınızı icra edemeyeceğinize ve evinizde aile içinde yaşanan şiddetli kavgalardan ötürü sürekli olarak ayrılıkların olacağına yorumlanır.

Bunun yanı sıra dedikodu yapan, Art niyetli kişilerden zarar görerek elinizde bulunan bütün mal varlığınızı kaybedeceğinizi ifade eder.

Rüyada Valiz (Bavul) Kaybetmek Görmek

Böyle bir rüya görmek yarım bırakılan hayırlı bir işe işaret ederken aynı zamanda da kişinin rüyayı gören kişinin kurduğu planların yarım kalacağı ve sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

Aile içinde sürekli tatsızlıklar yaşanarak kişi evli ise evliliğinin bitme noktasına kadar uzanacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişinin de şükür etmediği ve hep fazlasını isteyen bir karaktere sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Dolu Valiz (Bavul) Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı stresten uzaklaşıp huzur dolu bir tatile ve mutlu günlere yelken açacağını, sonucunda çok sevineceği haberler alacağına delalet eder.

Dolu bavul görmek ummadığınız bir yerden para geleceğini gösterirken boş bavul görmekte bunun tam tersidir.

6 Comments

  1. Buse 5 Haziran 2018
  2. Sevim 2 Temmuz 2018
  3. Sadan dislioglu 4 Temmuz 2018
  4. Melike 14 Ocak 2019
  5. Murat Özdoğan 6 Şubat 2019
  6. AS..07 2 Mart 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!