Rüyada Valiz (Bavul) Görmek İslami Tabir

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada görülen valiz (bavul) genelde bir seyahat gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada görülen bavul büyük ve geniş ise uzun zamanlı seyahate çıkarak çevrenizde ve yakınlarınızdan uzun süre ayrı kalacağınıza, sizi bekleyen ilginç bir hayatın varlığına delalet ederken, görülen bavul küçük ise yolculuğunuzun kısa süreli olup hevesinizin yarım kalacağına yorumlanır.

Rüyada valiz görmek, başka bir deyişle eli açık olan bir insana, hesaplamadan yapılan yanlış işlere, eğlenceye düşkün hayatı çılgınca yaşamasını iyi bilen gözü gönlü açık kimselere tekabül eder.

Rüyada valiz görmek rengine göre de farklılık gösterir.

Eğer kırmızı ve açık renkte bir valiz görülürse, yakın zaman da izdivacın ve kısmetin sembolü olarak gösterilir ve koyu bir renkte görülen valiz sevdiğiniz bir akrabanızı ya da yakınınızı kaybetmeye, aile içi mutsuzluğa, yarım bırakılmış seyahate işaret etmektedir.

Rüyada Boş Valiz (Bavul) Görmek

Yarım bıraktığınız işlerde başarı elde edemeyeceğinize, aksilikler yaşayacağınızdan ötürü hiçbir planınızı icra edemeyeceğinize ve evinizde aile içinde yaşanan şiddetli kavgalardan ötürü sürekli olarak ayrılıkların olacağına yorumlanır.

Bunun yanı sıra dedikodu yapan, Art niyetli kişilerden zarar görerek elinizde bulunan bütün mal varlığınızı kaybedeceğinizi ifade eder.

Rüyada Valiz (Bavul) Kaybetmek Görmek

Böyle bir rüya görmek yarım bırakılan hayırlı bir işe işaret ederken aynı zamanda da kişinin rüyayı gören kişinin kurduğu planların yarım kalacağı ve sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

Aile içinde sürekli tatsızlıklar yaşanarak kişi evli ise evliliğinin bitme noktasına kadar uzanacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişinin de şükür etmediği ve hep fazlasını isteyen bir karaktere sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Dolu Valiz (Bavul) Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı stresten uzaklaşıp huzur dolu bir tatile ve mutlu günlere yelken açacağını, sonucunda çok sevineceği haberler alacağına delalet eder.

  Rüyada Beden Vücut Görmek Neye İşarettir? İslami

Dolu bavul görmek ummadığınız bir yerden para geleceğini gösterirken boş bavul görmekte bunun tam tersidir.

6 yorum

6 thoughts on “Rüyada Valiz (Bavul) Görmek İslami Tabir

  1. Rüyamda katlamış bir bavul asansörün ortasına koymuştum bir sürü kişi asansörü çağırıyordu ve asansörü açtığımda asansör boşluğa düşmüş olduğunu gördüm ve yarın yolculuğa çıkıcaz ne anlama geliyor ayrıca bavul siyahtı

  2. Ruyamda eski bi tanidik gordum yaninda iki kisi daha vardi elinde valiz vardii gudiyo gibiydi sanki bende esimle o kisinin valiziymis baska bi valiz var ortada yani onu aciyorum kiyafetler ve havlu var bide icinde bir mendil psimi pis sumuk gibi bocek gubi biseyler var boyle gordum yorumlarmisiniz acaba

  3. Rüyamda ölmüş annanemi gördüm eski bir kapı acıyordu bana daha sonra yemek hazırladı yedik kapının açılısını bana gösterdi bende daha sonra teyzeme açtım kapıyı değişik geldi biraz

  4. Rüyamda bu sabah Dev siyah bavul gördüm.kapimin üst tarafındaki merdivenin oraya konmuştu.ve açiyorumm kapıyı birden o bavul gözüme çarpıyor.. demekki diyorum eşyaları bunla nasıl taşıyorlar diye aklımdan birde gecriyorum arti acaba ici eşyalarla dolu u boş mu diyede düşündüm. Sonra dedim heralde komşunun diyip kapattım kapıyı sonra yan komsu bize oturmaya gelmiş ..acayip bir üta anlamini merak ediyorum etkisindeyim halâ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.