Rüyada Tokat Atmak Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tokat Atmak

İnsanın rüyasında tokat attığını görmesi kişinin yakın bir zamanda makam ve mevki sahibi olacağı olarak yorumlanır. Kişinin kendi açısından yapılan değerlendirmeler ile birlikte kuvvetli, güçlü ve kudretli bir yapıya sahip olacağı anlamına gelir. Rüyada bir kişiye tokat atmasını görmesi durumunda bunun yakın bir zamanda sağlığını kazanacağı ve büyük bir keyifli bir hayatın sürüleceği olarak yorumlanır. Hayatında büyük bir değişikliye hazır olması olarak da yorumlanır.

Hem ekonomik olarak hem de normal özel hayatında birçok mutluluğun kendisini bulacağını ve refah bir hayatı sürdüreceği olarak yorumlanır.

Bununla birlikte insanların böyle bir rüya görmesi sonrasında özellikle iş hayatında ve özel hayatında çok saygın bir insan olduğuna ve çevredeki insanlar tarafından takdir edileceği anlamına gelir.

Rüyanın sahibinin ömrünün uzun olacağına ve tam anlamıyla mutlu bir ömür geçireceği olarak yorumlanır.

Rüyada Tokat Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu gibi rüyaları gören kişinin hayatında çok olumlu olayların meydana geleceğine ve hayırlı işlerin başlanacağına delalet eder.

Bunun yanında etrafındaki bir insandan çoktandır planlanan desteği yakın bir zamanda arkasına alarak hedefine ulaşabileceği anlamında yorumlanır.

Bununla birlikte sağlık açısından sıkıntıda olan insanın böyle bir rüyayı görmesi durumunda sağlığında çok olumlu olayların meydana geleceği anlamına gelir.

Rüyada Eşine Tokat Attığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüyayı gören kişi eşi ile ilgili çok olumlu bir kanaate sahip olduğunu, her daim eşinin ve kendisinin aldığı ortak kararların arkasında olduğunu ve eşine karşı çok saygılı bir tutum içerisinde olduğu anlamına gelir. Eşi ile ilgili çok hassas olan kişilerde bu rüyayı görebilir.

  Rüyada Asansörden Düşmek, Bozulan Asansörde Kalmak Nedir?
14 yorum

14 thoughts on “Rüyada Tokat Atmak Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda,bir genç bir kadını yere düşürüp aglatıyordu. Ben de buna sinirlendim. Tanımadığim bu genç e bi tokat attım yanağında parmaklarımın izi cıktı. Bu rüyanın tabiri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  2. Rüyamda eskiden platonik sevdiğim çocukla tokatlasiyorduk bana karışıyordu dur dedim durmadı ben ona tokat attım sonra da o attı ve öyle devam etti sonra ben ağladım galiba

  3. Rüyamda eski bir tanidiktan tokat yedim ve o cok zen gin biri bu ruya ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.