Rüya TabirleriT Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Tilki Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada tilki görmek, İslami yorumu ile kötü bir insana delalet eder. Aynı zamanda, bu rüya uyarıcı nitelik taşımaktadır. Rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan, sürekli yalan söyleyen, kötü niyetlere sahip kişilere işaret eder. Kişi, bu insanlara karşı dikkatli olmalıdır.

Kirmani(r.a) yorumu ile rüyada tilki görmek, içinde sevgi olmayan, duygusuz bir adama yorulur. Rüyada beyaz tilki görmek, aldatıcı olaylara da tabir olunur. Bazı alimlere göre rüyada tilki kovaladığını görmek, aşırı kurnaz bir insanın varlığı ile tabir olunur.

Rüyada Tilki Postu Görmek

Rüyada tilki postu görmek, Kirmani ( r.a ) demiştir ki; bir iş için harcanacak bir miktar para ya da bu iş için elden çıkacak bir mala delalet eder. İş hayatında yapılacak bir takım masraflara da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tilki Sürüsü Görmek

Rüyada tilki sürüsü görmek, geçmişte çözüme kavuşturulmuş problemlerin tekrar gündeme geleceğine işaret eder. Bir başka yorumu ile bu rüya, akrabalar ile araya mesafe koymaya, bağları koparmaya yorumlanır.

Rüyada Tilki Yakalamak

Rüyada tilki yakalamak, temiz kazanca yorumlanır. Kaybedilen maddi ve manevi gücün tekrar kazanılacağına tabir olunur. Uzun zamandır çaba gösterilen bir işten elde edilecek menfaate işaret eder. Ele geçecek bir fırsat anlamına da gelir.

Rüyada Tilki Beslemek

Rüyada tilki beslemek, müjdeli haber olarak yorumlanır. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; hayırlı kazançlar elde etmeye ve bu kazançlarla iyi işler yapmaya delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin iş hayatı ile ilgili yeni fikirler edineceğine, yeni kararlar alacağına tabir edilir. Dini anlamı, aile, akraba ya da yakın arkadaşlardan birine yapılacak bir iyilik olarak yorumlanır.

Rüyada Tilki Sevmek

Rüyada tilki sevmek, İslami yorumu ile çekilen sıkıntıların ardından gelecek feraha işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan akıllı ve zeki bir insan ile yapılacak ortaklık ya da fikir birliğine de tabir olunur.

Rüyada Tilki Yuvası Görmek

Rüyada tilki yuvası görmek, manevi anlamda güçleneceği, ruhsal olarak iyileşme yaşanacak huzurlu bir döneme tabir edilir. İş hayatında rüya sahibinin rakiplerinin olduğuna ve rekabette yaşanacak sorunlara yorumlanır. Bazı alimlere göre makam sahibi olmak şeklinde yorumlar.

Rüyada Beyaz Tilki Görmek

Rüyada beyaz tilki görmek, kurnazlıkla yapılacak bir işten karlı çıkmaya yorumlanır. Mesleki hayatta hiç umulmayan bir yükseliş ya da terfiye delalet eder.

Rüyada Tilki Yavrusu Görmek

Rüyada tilki yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin huzurunu kaçıran, üzüntü veren bir durumdan kurtulacağına işaret eder. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu rüya, mücadele edilen bir konunun sonuca ulaşacağına ve kişinin yararına olacağına tabir edilir. İş ve mesleki hayatta zafer yaşanacağına da yorumlanır. Bir diğer yorumu ile yeni ve güzel bir habere delalet eder. Bekar kişiler için birlikteliklerde ilerleme olacağı ve ilişkinin resmiyete döküleceği anlamı taşır.

Günahların Affı için Dua

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu