Rüyada Tatlı Yediğini Görmek ( Baklava ile Pasta)

Rüyada tatlı yediğini görmek , yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan şanslara ve kısmetlere işaret eder.

Gerçek yaşam da eğer bir hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , ferahlayacağınıza ve huzurlu olacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra , eğer gerçekte evliyseniz bir erkek evladınızın olacağına , güzel ve mutlu olaylarla karşılaşacağınıza , iş hayatınızdaki başarılarınızdan dolayı yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize yorulur.

bazı rüya yorumcularına göre , hem tatlı dilli hem de cana yakan birisi ise o zaman karşınıza çıkacak olan birisi ile evleneceğinize ,

mutlu bir yuva kuracağınıza , evliyseniz tartışmaların artık biteceğine , ailenizle beraber çok mutlu zamanlar geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Baklava Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada baklava yediğinizi gördüyseniz , elinizde bulunan küçük paralar ile yapacağınız yatırımlardan dolayı büyük oranda kazançlar elde edeceğinize ,

birisinden size kalacak olan mirastan dolayı çok sevinçli olacağınıza ve alacağınız müjdeli haberlerden de oldukça mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Pasta Yediğini Görmek Ne Demek?

Rüyada pasta yediğinizi gördüyseniz , çok özlemiş olduğunuz kişiye en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza ve misafir ağırlayacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde evinize gelecek olan misafirlerin sizin sıkıntılarınıza ortak olacaklarına , hayatınızı düzene sokmak için bu insanlardan yardım alacağınıza delalet eder.

  Rüyada Taş Atmak ( Birine taş atmak, Köpeği taşlamak)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.