Rüyada Taş Atmak ( Birine taş atmak, Köpeği taşlamak)

Rüyada taş atmak , genellikle hayra ve iyiye yorumlanan bir rüya değildir. Size gerçek yaşam da zarar vermek isteyen ve ayağınızı kaydırmaya çalışan insanların var olduğuna ,

bu insanlardan dolayı çok sıkıntılar yaşayacağınıza , başınıza gelecek olan bazı olaylardan ders çıkaracağınıza , musibetli olaylarla karşılaşıp moralinizin çok bozulacağına delalet eder.

Gerçekte çok iyi birisi olsanız bile her zaman size kötülükle yaklaşan insanların olacağına yorulur.

Rüyada Birisine Taş Attığını Görmek

Rüyada birisine taş attığınızı gördüyseniz , sizin etrafınızda bulunan kişiye çok güveneceğinize , ona her konuda inanacağınıza ,

fakat bu kişiden alacağınız bir darbeden dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , bu duruma çok üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada Birini Taşladığını Görmek

Rüyada birini taşladığını görmek , eğer taşlamış olduğunuz kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman kişinin üzülmesini veya hayal kırıklığı yaşaması için onu bazı durumlara sokacağınıza , bilerek veya bilmeyerek zararlar vereceğinize işaret eder.

Rüyada Köpeğe Taş Attığını Görmek

Rüyada köpeğe taş attığınızı gördüyseniz , hem çok değer verdiğiniz hem de dostunuz gibi bildiğiniz kişinin yapacağı yanlıştan dolayı bu kişiyi hayatınızdan tamamen çıkaracağınıza delalet eder.

  Rüyada Tansiyon Görmek ( Düşük ve Yüksek)
1 yorum

One thought on “Rüyada Taş Atmak ( Birine taş atmak, Köpeği taşlamak)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.