Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada subay görmek Ne Demek? Neye Yorumlanır?

Rüyada subay görmek , arka arkaya gelecek ve hoşunuza gitmeyecek tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , anlaşmazlıklar yaşayacağınıza , ayrılıklara ve şansız bir döneme gireceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra çok önemli işler yapıp herkesin beğenisini ve takdirini toplayacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen subay genel olarak kıymet ve itibarın artması ile ilgilidir.

Rüyada subay olmak ne demek?

Rüyada subay olduğunuzu gördüyseniz , üzüntü içerisinde olacağınıza , bazı konularda büyük hayal kırıklığı yaşayacağınıza , çaresiz kalacağınıza ve huzursuzluğa delalet eder.

Rüyada subay elbisesi görmek

Rüyada subay elbisesi görmek genel olarak hem hayra hem de iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Kişinin emniyette olacağına , işlerin altından kalkacağına ve cesaretli olacağına yorulur.

Rüyada albay görmek ne demek?

Rüyada albay gördüyseniz , gerçek yaşamda devam eden işlerinizin uzayacağına ve zalim olan kişilerin zarar göreceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda başarılar elde edeceğinize , işlerinizi yoluna sokacağınıza , maddi olarak çok rahatlayacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza , rakiplerinizi yeneceğinize ve büyük başarılarınız sayesinde çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada astsubay görmek ne anlama gelir?

Rüyada astsubay gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşayacağınız şeylerin sizi çok mutlu edeceğine , işlerinizin her zaman rayında gideceğine ve hayırlı kararlar alacağınıza alamet eder.

Rüyada orgeneral görmek nedir?

Rüyada orgeneral gördüyseniz , güç sahibi olan kişilerle karşı karşıya kalacağınıza , şansınızın artacağına ve işlerinizin çok kolay olacağına yorulur.

Rüyada orgeneral olmak

Rüyada orgeneral olmak , makam sahibi birisi olacağınıza , iş konusunda ilerleyip başarılar elde edeceğinize ve büyük saygınlık kazanacağınıza delalet eder.

Bir Yorum

  1. Ruyada astsubay komutanımın yüzbaşı kıyafetiyle heybetli bir şekilde gördüm ve bunu bir arkadaşım daha görmüş başındaki şakası sunay şapkasıymış ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu