Rüyada solucan görmek Öldürmek ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada solucan görmek

Rüyada solucan görmek , genel olarak hem iyiye hem de kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına , mal ve para elde edeceğinize , kazanç ile toprak sahibi olacağına , itibar ve şerefinin artacağına , işlerini büyüteceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra hem başarılı hem de çalışkan birisi olup helal kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , etrafınızda bulunan kişilerin dolambaçlı gizli işler çevirdiğine , art niyetli ve kötü kalpli insanların olduğuna yorulur.

Etrafınızda bulunan kişilerden zarar göreceğinize ve gizli bir düşmanınızın olduğuna işaret eder. Bu kişilere karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Rüyada solucan yemek ne anlama gelir?

Rüyada solucan yediğinizi gördüyseniz , rızkınızın , işlerinizin ve gelirinin artacağına , geçiminizin çok kolay olacağın delalet eder.

Rüyada iri solucan görmek

Rüyada iri bir solucan gördüyseniz , büyük itibar sahibi olacağınıza ve saygınlık kazanacağınıza yorulur.

Rüyada yeşil solucan görmek

Rüyada yeşil solucan görmek , hem iyi hem temiz kalpli hem de ahlaklı olan bir kadınla tanışıp dünya evine gireceğinize ve şansınızın artacağına alamet eder.

Rüyada solucan öldürmek ne anlama gelir?

Rüyada solucan öldürdüğünüzü gördüyseniz , size hiçbir zaman faydası dokunmayan ve gereksiz kişilerden kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada solucan çıkarmak

Rüyada solucan çıkarmak , hem maddi hem de manevi olarak yıkılacağınıza , zor ve sıkıntılı günler geçireceğinize , kötü gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

  Rüyada Sınava Girmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada solucan görmek Öldürmek ve Yemek Ne Anlama Gelir?

 1. Rüyamda halam elinde solucan bulunan kutuyla peşimden hızlıca koşuyordu bende iğrenip korktuğum için kaçıyorum. Sonra Bi anda açık renkli jelibona benzer solucanları masaya döktü bende birini ağzıma atıp çiğneyip iğrenerek tükürdüm
  O an hemen uyandım zaten
  Bu rüya ne anlama gelir.
  Çok teşekkür ederim emeğinize
  Kolay gelsin.

  1. çok benzerini de ben gördüm. cam bardak içindeydi. İstemeden yemişim. Kızım 8 yaşında o da yemiş. yerken görmedim. hayrolsun… yorum alsak çok iyi olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.