Rüyada sigara görmek ne demektir? Neye İşaret eder?

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara görmek , gerçek yaşam da yeni planlar yapacağınıza , yeni yollar ile çözümler bulacağınıza , karşınıza yeni fırsatlar çıkıp onları değerlendireceğinize , yakın zaman içerisinde işinizi yoluna sokacağınıza ve hayallerinizin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada yanmamış sigara görmek

Rüyada yanmamış bir sigara gördüyseniz , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza ve bu yüzden çok dikkatli olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada sigara dumanı görmek ne demek?

Rüyada sigara dumanı görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Kişinin huzurunun kaçacağına , zor bir durumda kalıp moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada sadece sigaranın dumanını gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı birisi olacağınıza , kısmetinizin açılacağına ve bazı durumlarda ise boş işlere gireceğinize alamet eder.

Rüyada sigara içmek ne demek?

Rüyada sigara içmek hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin feraha kavuşacağına ve yakın zaman içerisinde müjdeli haber alarak mutlu birisi olacağına yorulur.

Rüyada başka kişiyi sigara içerken görmek

Rüyada başka insanı sigara içerken gördüyseniz , hem isteklerinizin hem de arzularınızın kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada sigara almak ne demek?

Rüyada sigara aldığınızı gördüyseniz , hayatınızın güzelleşeceğine , yeni adımlar atacağınıza ve ideallerinize kavuşup mutlu olacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , maddi kayıplar yaşacağınıza ve sıkıntılı günler geçireceğinize yorarlar.

  Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir? Diyanet
1 yorum

One thought on “Rüyada sigara görmek ne demektir? Neye İşaret eder?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.