Rüya TabirleriŞ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada şal görmek örmek ve almak nedir?

Rüyada şal görmek en hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Genel olarak esenlik , mutluluk , huzur ve ferahlık gibi anlamlara gelmektedir.

Bunların yanı sıra hem maldan hem de paradan bolca rızıklanacağınıza ve ailenizin erkek bireylerine delalet eder.

Gerçek yaşam da evliyseniz ve erkek evlat istiyorsanız o zaman bu istediğinizin yakın zaman içerisinde olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , maddi olarak çok güçleneceğinize ve zengin olacağınıza işaret eder.

Rüyada şal almak ne demek?

Rüyada şal aldığınızı gördüyseniz , gerçekte eşiniz varsa ondan hayır bulacağınıza ve ailenizle beraber çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Eğer evli değilseniz yakın zaman içerisinde hayırlı bir düğün yapacağınıza ve temiz bir nikahınızın olacağına yorulur.

Rüyada şal örmek ne demek?

Rüyada şal görmek , maddi olarak çok rahatlayacağınıza , hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve rahatınızın her zaman yerinde olacağına işaret eder.

Bunun haricinde , kendi çabalarınız ile bir yerlere geleceğinize , alın teri ile kazançlar elde edeceğinize ve kimseden en ufak bir destek bile almayacağınıza delalet eder.

Rüyada şal hediye almak

Rüyada şal hediye aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hem güzel hem de müjdeli bir haber alıp çok mutlu olacağınıza , dünya işlerinden hayır göreceğinize alamet eder.

Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Bir Yorum

  1. Selamun aleykum Ben ruyamda rahmetli babami gordum o bana sen gok yakinda rahmete kovusacaksin dedi ve Ben bunu duyunca kotu oldum yeniden babama yani Ben dunyami mi deyisecem gibi sordum oda yok dedi ama kotu olduqum icin oyle soylediyini hiss ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu