Rüyada Saç Boyası Görmek İslami Yorumu

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada saç boyası görmek , rüya sahibinin zihninin çok fazla meşgul olduğuna , iş hayatında yaşamış olduğu olumsuzluklardan dolayı psikolojik durumunun bozulduğuna ve bunları düzeltmek için elinden geleni yapacağına alamet eder.

Saçını boyadığını gören kişi eğer erkek ise , evlendiği zaman saadeti bir türlü bulamayacağına , kişi gönül ilişkisi kurarak boşanma düşünceleri içerisine gireceğine ve yanıltıcı olan bir aşk yüzünden mutlu olan güzel yuvasını dağıtıp çok mutsuz olacağına işaret eder.

Yaşlı bir erkeğin saçını boyadığını gördüyseniz , ömrünüzün uzun olacağına yorulur.

Bekar olan bir bayan gördüyse , çapkın olan bir erkek ile tanışıp nişanlanacağına , evli bayanlar için ; yakın zaman içerisinde kız bebeği olacağına alamet eder.

Rüyada saçınızı siyaha boyadığınızı gördüyseniz , kederli günler yaşayacağınıza , uzun sürecek bir gönül kırıklığı yaşayacağınıza ve sevmiş olduğunuz arkadaşınız ile aranızın açılacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Saç Boyası Görmek

Rüyada sarı saç boyası gördüyseniz , gerçek yaşam da mutlu olacağınıza , neşe dolu günler geçireceğinize , sevmiş olduğunuz kişiler ile planlar yapacağınıza ve maddi açıdan kendinize çeki düzen vereceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra zor günlerinizi garanti altına alma için tedbir alacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , güzeller güzeli bir bayan ile evlenip dünya evine gireceğinize alamet eder.

  Rüyada Sakal Kesmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.