Rüyada Saat Takmak İslami Yorumu

Rüyada Saat

Rüyada saat takmak , rüya sahibinin hem aile hem de özel hayatında çok titiz birisi olduğuna , temiz birisi olmak için özen gösterdiğine , odasının , evinin ve aynı zaman da çalışma masasının temiz olması için elinden geleni yaptığına işaret eder.

Bu rüya özellikle işine her zaman önem veren , dakik , diğer insanlara karşı çok saygılı , disiplinli ve mesafeli bir insana yorulur.

Rüyada Saat Taktığını Görmek

Rüyada saat taktığınızı gördüyseniz , düzenli bir işe sahip olacağınıza , hem aile yaşantınızın hem de gelirinizin çok iyi olacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ,rüya sahibinin vermiş olduğu her sözü yerine getireceğine , yapamayacağı şeylere söz vermeyen ve buluşma noktasına her zaman önceden giden , vakti doğru kullan kişi olduğuna alamet eder.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüyada altın saat taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda başarılarınızdan dolayı çevrenizdeki insanlardan takdir göreceğinize ,

makam sahibi olup yüksek yerlere geleceğinize , ticaret veya meslek hayatınızda sağlam adımlar atarak sarsılmaz bir yere sahip olacağınıza , kariyerinizi ise her zaman ön planda tutacağınıza yorulur.

Rüyada Kola Saat Takmak Nedir?

Rüyada kolunuza saat taktığınızı gördüyseniz , çok önemli kararlar alarak büyük girişimlerde bulunacağınıza ve bu durum karşısında iyi sonuçlar alıp mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi bunların yanı sıra iş hayatında çok iyi konumlara geleceğine delalet eder.

  Rüyada sevgili görmek ne demektir? İslami Yorum
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Saat Takmak İslami Yorumu

  1. Rüyamda yaşlı bir amca bana 2 saat kendi elleriyle yaptı hemde altın 1ri eskidi kolları yoktu biri çok ağır ve güzeldi ikisinide bana verdi bir seçim yapmamı istedi ben ise kararsızdım babam bana dedi kızım yenisini al eskisi bozuk bende yeniyi aldım ama aklım eskide kaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.