Rüyada saat görmek Nedir? Neye Yorumlanır?

rüyada-saat

Rüyada saat görmek , hiç beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza , zamanınızı genel olarak boşa geçireceğinize ve üzüleceğiniz bir sözler işiteceğinize delalet eder.

Rüyada çok güzel saat gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sürpriz bir gelişme yaşayıp çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada guguklu saat gördüyseniz , gerçek yaşamda hem çok becerikli hem de yetenekli birisi olduğunuza işaret eder.

Rüyada hem elektrikli hem de kurmalı bir saat gördüyseniz , geçmişe çok odaklanacağınıza delalet eder.

Rüyada duvar saati görmek , hem iş hem de özel hayatınızın yolunda gideceğine , mutlu birisi olup olumlu gelişmeler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada büyük bir duvar saati görmek , kısa süre içerisinde çok kötü bir haber alacağınıza yorulur. Bu alacağınız haber ölüm haberi olabilir.

Rüyada kol saati gördüyseniz , hem özel hem de şahsi işlerinizin olacağına alamet eder.

Rüyada altın saat gördüyseniz , disiplinli ve düzen içerisinde bir hayat süreceğinize , güvenilir birisi olacağınıza , karşınıza çıkacak olan engelleri ve zorlukları aşmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada saat aldığınızı gördüyseniz , hem aile hem de iş hayatınızda kötü durumlarla karşı karşıya kalacağınıza , sorunlar yaşayacağınıza ve önlem almak için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada saat hediye aldıysanız , sevmiş olduklarınız ve yakınlarınızdan alacağınız destek ile zor günlerin üstesinden geleceğinize delalet eder.

  Rüyada Sabun Görmek İslami
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.