Rüyada Rakam Görmek Nedir? İslami

Rüyada Rakam Görmek

Rüyada rakam görmek genellikle hayırlı olan şeylere işaret eder. Biliyorsunuz ki rakamların bir uğuru vardır ve rüyayı gören kişiye şans verir.

Rüya sahibinin dileğinin gerçek olacağına , bol kazanç elde edeceğine ve her konuda planla çalışacağına işaret eder.

Rüyada rakamların büyüdüğünü gördüyseniz , şansınızın açık olacağına , sabit kalması ; sıkıntılı bir döneme gireceğinize fakat kısa süre sonra rahata kavuşacağınıza yorulur.

Rakamların azalmasını gördüyseniz , hem şansınızın hem de kısmetinizin azalacağına , olumlu giden hayatınızın bir anda bozulacağına ve aksilik yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyada rakam söylediğinizi gördüyseniz , çok istemiş olduğunuz ve dilediğiniz şeylere kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüyada rakam yazdığınızı gördüyseniz , aylık gelirinizi ve giderlerinizi dengelemek için ayar yapacağınıza , kafanıza koymuş olduğunuz ve plandığınız şeyleri hayata geçireceğinize ve yeni bir işe gireceğinize işaret eder.

Rüyada 1 Rakamı Görmek

Rüyada 1 rakamını gördüyseniz , iş konusunda kara edeceğinize ve bu sayede bütün borçlarınızdan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza yorulur.

Bunların yanı sıra sizi huzursuz eden büyük borçları ödeyerek huzura kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada 30 Rakamı Görmek

Rüyada 30 rakamını görmek genel olarak ay ile yorumlanır.

Yani rüyayı gören kişi aylık çalışmalarının hak ettiği gibi alacağına ve böylelikle motivasyon olarak yükseleceğine , işine her zaman 4 elle sarılacağına ve istekli çalışarak büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

  Rüyada Ranza Görmek Ne Anlama Gelir? İslami
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Rakam Görmek Nedir? İslami

  1. Rüyamda magazadan degısım iadesi yapıyordum ama kasıyer bana 30 liralık daha alabilecek para çeki yazdığını gördüm. Ne anlama geliyor olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.