Rüyada Rahibe Görmek İslami

Rüyada Rahibe Görmek

Rüyada rahibe görmek , rüya sahibinin hayatına yakın zaman içerisinde girecek olan , diğer kadınları her zaman kıskanan ve bir şeyleri elde etmek için her türlü şeyi yapan ve her yola başvuran bir kadına işaret eder.

Rüyada Genç Rahibe Görmek

Rüyada genç bir rahibe gördüyseniz , sosyal hayatta tanışmış olduğunuz kişi ile yakın zaman içerisinde evleneceğine yorulur.

Bunun yanı sıra cinsel arzuları yüksek olan bir kadına da alamet etmektedir.

Rüyada Yaşlı Rahibe Görmek

Rüyada yaşlı bir rahibe gördüyseniz , rüya sahibinin başarılı kıskanan , mutlu aile hayatını bozmak için elinden geleni yapan ve ailenize zarar vermek için her şeyi yapan fakat bir türlü başarılı olamayan kötü bir kadına işaret eder.

Rüyada Birden Çok Rahibe Görmek

Rüyada birden fazla rahibe gördüyseniz , hem iş hem de sosyal hayatınızda çok sevilen birisi olacağınıza , insanlar tarafından paylaşılamayacağınıza delalet eder.

Rüyada Dua Eden Rahibe Görmek

Rüyada dua eden bir rahibe gördüyseniz , sizi çok seven ve sizin her zaman iyiliğinizi isteyen bir kadının duaları ile korunduğunuza alamet eder.

Rüyada Rahibe Olduğunu Görmek

Rüyada rahibe olmak genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi eğer erkek ise , yaşlı olan bir kadının sözlerini dinleyerek hayatla ilişkilerinizi keseceğinize ve sadece Yüce Allah yolunda yürüyeceğinize yorulur.

Fakat rüyayı gören kişi bir bayan ise o zaman kötü alışkanlıklarından kurtularak mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

  Rüyada Kavga Etmek Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.