Rüyada Panda Görmek Ne Demektir? Anlamı

Rüyada Panda Görmek

Rüyada panda görmek , hem iş hem de aile hayatınızda sürekli olarak büyük sorunlar yaşayacağınıza , bu sorunlardan dolayı büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize ve gün geçtikçe daha da kötü olaylarla karşı karşıya geleceğinize ve bir konuda doğru karar vermek yerine tam tersi olup kötü karar vereceğinize delalet eder. Bunun yanı sıra iyi kalpli , sevimli fakat hantal birisiyle beraber bir işe gireceğinize yorulur.

Rüyada Yavru Panda Görmek     

Rüyada yavru panda gördüyseniz , gerçek yaşamda sakin , iyi , yardım sever ve arkadaş canlısı olduğunuza , böylelikle insanlar tarafından çok sevileceğinize ve takdir edilen birisi olacağınıza işaret eder.

Ne zaman birisinin başı sıkışsa veya yardıma muhtaç kalsa o kişiye hemen yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada Oyuncak Panda Görmek    

Rüyada oyuncak panda gördüyseniz , insanlara karşı hiçbir zaman kötü duygular beslemeyeceğinize , gerek duyulduğu zaman bu kişilere yardım edeceğinize , çok iyi birisi olduğunuza ve insanlar hakkında kötü söz söylemeyeceğinize işaret eder.

Bunun haricinde iyi birisi olduğunuz için birden fazla arkadaşınızın olacağına , iyi günde kötü günde bu arkadaşlarınız sizin yanınızda olacağına delalet eder.

 Rüyada Panda Ayısı Görmek    

Rüyada panda ayısı gördüyseniz , iş hayatında veya sosyal hayatında bir kişiyi kandırarak işe gireceğinize fakat yapmış olduğunuz bu çirkin şeyden sonra çok pişman olacağınıza yorulur.

  Rüyada Pancar Görmek ve Yaprağını Toplamak
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Panda Görmek Ne Demektir? Anlamı

  1. Rüyamda evimde panda gördüm eşim besliyordu ve oyuncak gibi çok tatlı bı pandaydi eşime sariliyordu bana da sariliyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.