Rüyada Özürlü Çocuk Görmek Rüya Tabiri

Rüyada Özürlü Çocuk Görmek

Rüyada özürlü çocuk görmek kişilerin evlatlarından saygı görmesi iyi bir anne ya da baba olması anlamına geliyor. Aynı zamanda rüyada özürlü çocuk gören kişi başkalarının hakkına rızkına tecavüz etmeden hak yemeden bir hayat yaşayacağını müjdeler. Eğer ki bir erkek rüyasında özürlü bir çocuk görüyorsa evleneceği kişiye şefkat göstereceği anlamına geliyor. Bu rüyayı hamile bir kadın görüyorsa doğumunun hayırlı olacağını müjdeler.

Rüyada Özürlü Bebek Bulmak

Rüyasında kapı önünde özür bir bebek gören kişiler muhtaç durumda olan bir kişiye yardımda bulunurlar.

Aynı zamanda haksızlığa uğrayan bir kişinin yanında yer alarak doğruluk ve dürüstlükten vazgeçmeyeceğini müjdeler.

Aynı zamanda kişi yanılgı durumunda anne ya da ablası tarafından gelecek öneriler ile yanlıştan döneceği ve doğru adımları atacağı anlamına da gelmektedir.

İyilik yapmayı, herkesin hayır duasını almayı müjdeleyen bir rüyadır. Kötülüklerden ve fenalıklardan yakınlarının telkinleri ile kurtulacağını müjdeler.

Rüyada Özürlü Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu Nedir?

Rüya sahibinin doğaya karşı sorumluluğu ve tutkusunu, başkalarına yardım etme konusundaki erdemini işaret eder.

Aynı zamanda kişideki merhamet duygusunun çok fazla bir şekilde geliştiğini gösterir. Bu rüyayı gösteren kişi kimsenin kusursuz olmadığını bir kusur karşısında kişinin affedeceğini ve daha iyi bir insan olarak yaşamanın bilincinde olacağını müjdeleyen bir rüyadır.

Kişilerin hakkını yemeyeceğini dürüst bir hayat süreceğinin adalet duygusunun gelişeceğinin alameti olarak değerlendiriliyor.

  Rüyada Öğretmeni Görmek Öpmek Ve Dövmek Ne Anlamlara Gelir?
14 yorum

14 thoughts on “Rüyada Özürlü Çocuk Görmek Rüya Tabiri

  1. Rüyamda özürlü bir erkek cocugu ağlayarak peşimden koşuyor du ve ben ona yardımcı olamadım bu ne anlama geliyor acaba çok etkilendim ben bundan yardımcı olurmusun?

  2. ruyada zihinsel bi cocuk gordum yanindada annesi babasi o cocuga yaklastim sarildim aglafim optum cok acifim ona sonrada uvey annemi gordum dedimki ona cok zayiflamissin bak bana yine kilo aldim bilmiyorum o cocuga cok uzuldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.