Rüyada Ölmüş Birinin Yeniden Öldüğünü Görmek Ve Dirilmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dİrilmek

Gerçek yaşamda ölmüş birini görmek size korku ve üzüntü verebilir. Oysa rüyada ölmüş birini görmek oldukça hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir. Eskiler “ölüden diri haber” diye bir terim kullanmaktadır. Buna göre ölen bir kimseyi görmek birinden hayırlı haber almaya ve müjdeye işaret etmektedir.

Eğer ölen bir kişinin yeniden öldüğünü görmüş iseniz genellikle bu rüya hayırlı olarak yorumlanmaz. Yakın bir tanıdığınız kötü ve üzücü bir haber alabilir ve büyük sıkıntılar içerisine girebilir.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölen bir kişinin dirildiğini görmeniz genellikle hayırlı haberler olarak yorumlanmaktadır Ölen kişinin yeniden dirilmesi alacağınız hayırlı bir haber olduğuna ve kısmet ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölen Kişiden Hediye Almak

Ölen bir kişinin yeniden dirilmiş olduğunu görmüşseniz ve eğer bu kişiden bir hediye almışsanız bu rüya hayırlı olarak yorumlanmaktadır.

Ölen bir kişiden hediye almak ne kadar hayırlı ise ölen bir kişiye bir emanet ya da hediye vermek bir o kadar hayırsız olarak yorumlanmaktadır.

Ölen bir kişinin size ekmek gibi yiyecek vermesi kısmet ve para olarak yorumlanır.

Rüyada Ölen Kişi İle Konuşmak

Rüyada daha önce ölmüş bir tanıdığını görmeniz ve bu kişi ile konuşmanız hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

Kişinin öldüğünü bildiğiniz halde konuşuyor olmanız iş hayatınız ya da evlilik gibi kısmetli işlerde hayırlı haberler demektir.

  Rüyada Erkek Öğretmen Görmek Ne Anlama Gelir? Öğren!
8 yorum

8 thoughts on “Rüyada Ölmüş Birinin Yeniden Öldüğünü Görmek Ve Dirilmesi Ne Anlama Gelir?

  1. Babam rahmetli oldu Babam tekrar dirildiğini tekrar öldüğünü gördüm çok etkilendim anlamı nedir

  2. 5yıl önce rahmetli olan abimi görüyordum ölmüş ama ben gelince diriliyor bana san bişey söyleyecek beni sen yıka diyordu yıkadım hazırladım uzandı tamam dedi öldü ben odadan çıkıyorum ama dönüp baktım abimin vücudu yavaş yavaş iskeleye dönüşüyordu ne anlama geliyor ben abimi hiç bukadar beyaz ve güzel görmemiştim

  3. Ikil il öncə ölmüş qaynatamı yuxuda ölmüş gördüm onu kefeneyib gebire qoydu yoldaşım özüde terpenirdi ancaq ayaqlarıda qaraydı yuxumu yozsaydız sevinerdim

  4. Rüyamda ölmüş olan annemin mezarından mum alevine benzer bir ateş çıktı ve bir delik açıldı sonrada annem hortladı, bende korkarak kaçtım.

  5. Mrb Ben Özgür 2 Aylik Evliyim Ankarada Yasiyorum 23 yasindayim Dun gece Ruyamda Akrabam Olmayam Ama Cok iyi Tanidigim bi (Çolak) Amca Vardi Koyden Gecen Sene Veya Ondan Onceki Sene Ölmustu tam Hatirlamiyorum.Dun gece ruyamda koydeyiz ve kalabalik var ve o (Çolak) amcayi herkez yikadi hazirladilar.Ve yaninda bizim koylu bi ( Dado) amcayida gordum o suan yasiyo ama onuda musalla tasinda gormustum.( Colak amca) bi anda oksurmeye baslayip bogazindaki seyi cikardi vee ohh cok sukur kurtuldum dedi.Ve buna şasirirken daha cok sasirdigim musalla tasinda gordugum (Dado ) Amca ona Cok sukur iyi kurtuldun demesiydi. Bu ruyadan cok etkilendim lutfen yardimci olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.