Rüyada Ölmüş Birinin Yeniden Öldüğünü Görmek Ve Dirilmesi Ne Anlama Gelir?

Gerçek yaşamda ölmüş birini görmek size korku ve üzüntü verebilir. Oysa rüyada ölmüş birini görmek oldukça hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir. Eskiler “ölüden diri haber” diye bir terim kullanmaktadır. Buna göre ölen bir kimseyi görmek birinden hayırlı haber almaya ve müjdeye işaret etmektedir.

Eğer ölen bir kişinin yeniden öldüğünü görmüş iseniz genellikle bu rüya hayırlı olarak yorumlanmaz. Yakın bir tanıdığınız kötü ve üzücü bir haber alabilir ve büyük sıkıntılar içerisine girebilir.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölen bir kişinin dirildiğini görmeniz genellikle hayırlı haberler olarak yorumlanmaktadır Ölen kişinin yeniden dirilmesi alacağınız hayırlı bir haber olduğuna ve kısmet ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölen Kişiden Hediye Almak

Ölen bir kişinin yeniden dirilmiş olduğunu görmüşseniz ve eğer bu kişiden bir hediye almışsanız bu rüya hayırlı olarak yorumlanmaktadır.

Ölen bir kişiden hediye almak ne kadar hayırlı ise ölen bir kişiye bir emanet ya da hediye vermek bir o kadar hayırsız olarak yorumlanmaktadır.

Ölen bir kişinin size ekmek gibi yiyecek vermesi kısmet ve para olarak yorumlanır.

Rüyada Ölen Kişi İle Konuşmak

Rüyada daha önce ölmüş bir tanıdığını görmeniz ve bu kişi ile konuşmanız hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

Kişinin öldüğünü bildiğiniz halde konuşuyor olmanız iş hayatınız ya da evlilik gibi kısmetli işlerde hayırlı haberler demektir.

8 Comments

  1. Belgin eyigün 6 Kasım 2017
  2. Anonim 8 Aralık 2017
  3. Sevinç 15 Aralık 2017
  4. Kerem ozdogan 5 Nisan 2018
  5. Şeri 10 Nisan 2018
  6. Anonim 7 Haziran 2018
  7. Menekşe 8 Temmuz 2018
  8. özgür 1 Ağustos 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!