O Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Okuldan Kaçmak Okulu Bırakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada okuldan kaçmak , yapmış olduğunuz hataları kabullenmek konusunda biraz sıkıntılar çekeceğinize , size gösterilen doğru yolları her zaman yanlış olarak değerlendireceğinize , gururunuzun kurbanı olup birden fazla hatalar yapacağınıza işaret eder.

Çevrenizde bulunan insanların ve ailenizin uyarılarını dikkate almayıp evlenmeye karar vereceğinize ,

bu evliliğin getireceği sorumlulukları kaldıramayıp çok mutsuz olacağınıza ve daha sonrasında pişmanlık yaşayacağınıza delalet eder.

Geçmiş zaman da yapmış olduğunuz bu hatalardan dolayı artık kendinize bir ders çıkaracağınıza ,

bundan sonra herkesin lafını dinleyeceğinize , onları anlamaya çalışacağınıza ve buna göre hareket edeceğinize alamet eder.

Rüyada Okulu Bırakmak

Rüyada okulu bıraktığınızı gördüyseniz , daha düşünceleri olgunlaşmamış insanların laflarına bakarak yapacağınız hamlelerden dolayı büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ,

okuyorsanız eğitim çağında bazı sorunlarla karşılaşacağınıza , hem akıl dışı hem de vereceğiniz mantıksız cevaplardan dolayı canınızın çok sıkılacağına , hiçbir zaman büyük sözü dinlemeyip hep hatalar yapacağınıza yorulur.

kendinize olan aşırı güvenden dolayı gerçek yaşam da birden fazla hatalar yapacağınıza , hem eşinizle hem de dostlarınızla sorunlar yaşayacağınıza , geleceği hiçbir zaman düşünmeden o ana odaklanıp kararlar vereceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu