Ö Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Öğretmenle Tartışmak Tokat Atmak Ve Kavga Etmek

Rüyada öğretmenle tartışmak , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Yapmış olduğunuz hatalardan dolayı çok büyük pişmanlıklar duyacağınıza , yaptığınız hatalardan hiçbir zaman ders çıkarmayacağınıza ve akıllanmadığınız için başınızı her zaman derde sokacağınıza ,

size yol gösteren insanları ise her zaman tersleyeceğinize onların kalplerini kıracağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra genel olarak faydasız hayaller kuracağınıza , zaman kaybı yüzünden iş kuramayacağınıza ve bir işe giremeyeceğinize delalet eder.

Geleceği düşünmeden hareket ettiğiniz için gelecekte çok zorluklar çekeceğinize ve bundan ötürü çok pişman olacağınıza alamet eder.

Rüyada Öğretmenle Tartışıp Kavga Etmek

Rüyada öğretmenle tartışıp kavga ettiğinizi gördüyseniz , hane halkıyla bir tartışma içerisine gireceğinize , ergenlik çağında olan erkek veya kız çocukları gördüyse o zaman bir kuşak çatışmasının olacağına delalet eder.

Çocukların yanlış dostluklar kuracağına , bu yüzden büyük üzüntü içerisine gireceklerine , aile içerisindeki huzurun kaçacağına ve aile bireyleri ile bir sorun yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Öğretmenle Tartışıp Tokat Atmak

Rüyada öğretmenle tartışıp tokat attığınızı gördüyseniz , hem kendinizi hem de ailenizin yüzünü karar çıkaracak bazı durumların içerisine gireceğinize ,

büyüklerinizin sözünü hiçbir zaman dinlemeyeceğinize , kötü olan insanlarla kuracağınız dostluklardan dolayı geleceğinizi karartacağınıza , evliyseniz eşinizle görüş ayrılığı yaşayacağınıza yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu