Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek Ders Anlatmak Ne Demektir?

Rüyada Öğretmen Olmak

Rüyada öğretmen olduğunu görmek , gerçek yaşam da öğrenci olduğunuza , çevrenizde bulunan insanları doğru yola eriştirmek için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde rüyayı gören kişinin karanlıktan aydınlığa çıkacağına , yani yanlış olan davranışlarınızı bırakıp doğru yola ilerleyeceğinize ve böylelikle çok mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Öğretmen olup insanlara bir şeyleri öğretiyorsanız ve öğretmiş olduğunuz şeyler hak yolunda ise o zaman bu rüya hem güzel hem de çok hayırlıdır.

Bazı rüya tabircilerine göre , kişinin her zaman dünya üzerinde istikrarlı bir şekilde yürüyeceğine , yanlışlardan döneceğine ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına yorulur.

Olumsuz olarak bakarsak , insanları yanlış yollara ileteceğinize ve kötülük yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Kendisini Okulda Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendinizi okulda olarak gördüyseniz , almanız gereken bir takım öğütlerin var olduğuna işaret eder.

Gerçek yaşamda yapmış olduğunuz yanlışlardan dolayı hem insani vasfınızı hem de derecenizi düşürdüğünüze yorulur. Bunun için kendinize bir an önce çeki düzen vermeli ve gereken şeyleri yapmanız gerekiyor.

Okulda bulunmak genel olarak ilim öğrenmek anlamına gelmektedir.

Kişi eğitimine devam eder ve hayırlı şeylerle meşgul olur.

Rüyada Öğretmen Olup Ders Anlattığını Görmek

Rüyada öğretmen olup ders anlattığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , makam olarak yükseleceğinize ve altınızda bulunan insanları çalıştırıp onları yöneteceğinize delalet eder.

  Rüyada Öleceğinin Söylenmesi Ve Duymak Ne Anlama Gelir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek Ders Anlatmak Ne Demektir?

  1. Merhaba ben bu gece 2 rüya gördüm ilkinde birokulda olduğumu görüyorum ve şimdiki yaşımdayım (23) ama okulda öğrencilerin olduğu yerde değilim öğretmenlerin olduğu yerdeyim ve insanlar bana hürmet ediyorlar ve bu duruma anlayamıyorum şaşırıyorum. Okulda bir odaya gidiyorum içerde 3 masa var ve ben birine oturuyorum diğer 2 kişi ile konuşuyorum biri erkek biri kadın. Ama erken olan devamlı bana abi olarak hitap ediyor. Sonra ben masanın çekmecesinden bir kağıt çıkarıp dolduruyorum ve uyanıyorum.
    2. Rüyam ise Müze gibi bir yerdeyim bir kadın sergilenen ürünün altındaki kumları karıştırıyor ve sergilenen ürünün altındaki kum 3 katlı ve yanlara doğru genişliyor. Kadın kumun 1. katına elini soktu ve bişi bulamayıp çıkardı ama 2. katına soktuğunda kumun içinden birşey çıkardı. Karşında da bir kız çocuğu onun gibi ilk olarak kumun 1. katına elini soktu ve birşey çıkmadı ama 2. katına elini soktuğunda çığlık attı ve elini çekti kumun içinden ince ve sopan gibi dimdik bir yılan çıktı ve rüya bitti. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.