Rüyada Odun Toplamak ve Taşımak Nedir?

Rüyada Odun Toplamak ve Taşımak Nedir?

Rüyada odun toplamak , Genel olarak dedikodu olarak tabir edilir. Yani rüyayı gören kişi duymuş olduğu bazı lafları başka insanlara anlatıp o kişilerin arasını bozacağına işaret eder.

Yani kişinin bunun gibi kötü alışkanlıkları bulunmaktadır. Kişi çevresine karşı böyle sorumsuzca şeyler yaptığından dolayı insanları kendisinden yavaş yavaş soğutmaya başlayacaktır.

Bu durum sizi zarara uğrayacak hatta çevrenizde bulunan insanlar sizin hakkınızda hep kötü düşünecekler.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşıdığınızı gördüyseniz , ailenizle beraber sıkıntılı bir döneme gireceğinize , aileden birisinin büyük bir hastalığa yakalanacağına ya da ölüm haberi alacağınıza yorulur.

Gerçek yaşam da yaşanacak olan bu olaylar ile aile dağılacak ya da ciddi hasar görecektir.

Rüyayı gören kişi de ailesine her konuda karşı gelecek ve onların demiş olduğu hiçbir şeyin yapmayacaktır. Yani kısacası ailesine karşı hayırlı bir evlat olmayacaktır.

Rüyada Odun Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada odun aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok yüksek yerlere geleceğinize , size haksızlık yapılacağına delalet eder.

Kişi çok hırslı ve zalim birisi olduğu için insanlar üzerinde üstünlük yapacağına ve onlara hükmetmeye çalışacağına alamet eder. Fakat kişinin işleri bir türlü yolunda gitmeyecek , işini bile kaybetme noktasına gelecektir.

Rüyada Odun Kesmek Neye İşarettir?

Rüyada odun kestiğinizi gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan birisi ile büyük tartışma yaşacağınıza ve bu durum sizi derinden üzeceğine işaret eder.

Fakat bu tartışma herkes tarafından bilinecektir ve çok uzun sürmeden hemen çözüme ulaşılacaktır.

Sorun ne kadar çözülse bile rüya sahibi o kişiye karşı halanda kim besleyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...