Rüyada Nüfus Kağıdı Görmek Kaybetmek Ve Çıkarmak (Diyanet)

Rüyada nüfus kağıdı görmek diyanete göre , yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alıp çok sevineceğinize , hayatınızdaki olayları en sonunda yoluna koyacağınıza,

kendiniz için gelecek olan bir haber ile çok sevineceğinize , hayatınızla ilgili bir değişiklik yapacağınıza , bundan sonra daha sağlıklı ve daha konforlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun haricinde hayatınız boyunca hiç yaşamadığınız en güzel duyguları şimdi yaşayacağınıza , hayata olan inancınızın ve umudunuzun artacağına yorulur. Siz mutlu olacağınız için başka insanları da mutlu etmiş olacaksınız.

Rüyada Nüfus Kağıdı Çıkarmak

Rüyada nüfus kağıdı çıkardığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde çok mutlu bir haber alacağınıza , hayatınızla ilgili değişimler yapacağınıza , gözlerinizin ıslanacağına ve gülerek ağlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Nüfus Kağıdı Kaybetmek

Rüyada nüfus kağıdı kaybetmek , başınıza kısa zaman içerisinde kötü olayların geleceğine , uzun zamandan beri bir olayın etkisinden çıkamayıp ve hayatınızdan bir türlü atamadığınız kötü bir hissi en sonunda atacağınıza,

kötü bir haber gelip başınızdan kaynar suların döküleceğine ve mutsuz bir yaşam sürüp karamsarlık içerisinde olacağınıza yorulur.

Rüyada Nüfus Kağıdını Çaldırmak

Rüyada nüfus kağıdını çaldırdığınızı gördüyseniz , farkından olmadan yapacağınız bir işe fesat karıştıracağınıza , hayırsız işlere gireceğinize ve kötü gelişmeler içerisinde olacağınıza işaret eder.

Yani kısacası hiç istemeden kötülük yapacağınıza yorulur.

  Rüyada Öğle Namazı Kılmak Ne Demektir?
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Nüfus Kağıdı Görmek Kaybetmek Ve Çıkarmak (Diyanet)

  1. rüyada nüfüs memuru 300 tl istiyor tartışıyorum başka memura 100 tl ödedim kağıt ve bozuk para olarak elime dosya verildi

  2. Merhaba, rüyamda sınava girecem ama dosyama bakıyorum nüfus kimliğimi düşürmüşüm, defalarca bakıyorum kontrol ediyorum sağa sola bakıyorum ve bulamıyorum . Birilerini telefonla arayıp yenisini istiyorum. Ne demek acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.