Rüyada Nohut Yemeği Görmek Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nohut Yemeği Görmek Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nohut yemeği görmek , rüyayı gören kişinin her türlü nimete sahip olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra bu rüya her zaman iyiye ve hayra yorumlanır.

Hayatınızla ilgili hep olumlu şeyler yaşayacağınıza , güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüya sahibi eğer gerçek yaşam da bekarsa en kısa zaman içerisinde karşısına çıkacak olan birisi ile evleneceğine , evliyseniz bir çocuğunuzun olacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , ev içinde bereketin olacağına , bereketin hiçbir zaman eksik olmayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık olacağına yorulur.

Rüyada Nohut Yemeği Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nohut yemeği yediğinizi gördüyseniz, evinizde mutluluğun hiç eksik olmayacağına , her zaman bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize,

yakın zaman içerisinde bir düğün daveti alacağınıza , evlilik çağına gelmişseniz kısa sürede evleneceğinize işaret eder.

Rüyada Etli Nohut Yemeği Görmek

Rüyada etli nohut yemeği görmek , rüyayı gören kişi bekar bir genç kız ise karşınıza çıkacak olan hayırlı bir erkek ile evlenip dünya evine gireceğinize , güzel günler göreceğinize delalet eder.

Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Ruyamta nohut yenegi ve icindede tavuk parcalari vardi dacet gibi bir yerdeydim yemegi kariştirdim yemek 8cin biraz tabaga koydum ama yeyip yemedigimi hatirlamiyorum bu ruyayi yorumlarmisiniz.Yükleniyor...