Rüyada nişanlanmak Ne Demek Neye İşarettir? İslami

RÜYADA-NİŞAN

Rüyada nişanlanmak , rüyayı gören kişinin işlerinde çok başarılı olacağına , düzenli bir hayata sahip olacağına , bir yerden yardım alacağına , sevinçli haber alarak çok mutlu olacağına delalet eder.

Bekar birisi böyle bir rüya gördüyse , kısmetinin açılacağına , güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Evli ya da sevgilisi olan birisi gördüyseniz , zor günler yaşayacağına ve uğursuzluğa alamet eder.

Rüyada zorla nişanlandırıldığını görmek

Rüyada zorla nişanlandırıldığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden nimet geleceğine , bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , planlarınızı gerçekleştireceğinize ve müjdeli bir haber alacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , pişmanlık duymaya ve sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada nişanlanacak olmak

Rüyada nişanlanacak olmak , kötü haber alacağınıza , bütün çabalarınızın boşa gideceğine , hayal ve isteklerinizi hiçbir zaman kavuşamayacağınıza , düzeninizin bozulacağına yorulur.

Rüyada nişan yüzüğü görmek nedir?

Rüyada nişan yüzüğü görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir.

Bekar birisi böyle bir rüya gördüyse yakın zaman içerisinde evleneceğine , evli birisi gördüyse de mal mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada parmağınıza nişan yüzüğü taktığınızı gördüyseniz , bekarsanız eğer uzun bir süreden sonra en sonunda evleneceğinize , evliyseniz eşinizle aranızda bir problemin olacağına alamet eder.

Rüyada nişan yüzüğünü birisine verdiğinizi gördüyseniz , aile içi yaşanan problemlerin biraz daha uzun süreceğine delalet eder.

Rüyada nişan hazırlığı görmek

Rüyada nişan hazırlığı gördüyseniz , işlerinizi düzeltmek için birisiyle tanışacağınıza , feraha kavuşacağınıza ve sıkıntılardan kurtulacağınıza yorulur.

  Rüyada nefes alıp vermek neye işaret eder? ( Anlamı)
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada nişanlanmak Ne Demek Neye İşarettir? İslami

  1. Salam men azerbaycandanam bu gun yuxumda ozu ozumun nisanlanacagimi gordum seher durub yuxunun yorumuna baxdim amma menfi bir cavabla qarsilasdim buna gore sizden bu yuxuya basga yazmaginizi xahis edirem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.