Rüyada Nazar Görmek Toplamak Ve Takmak

Rüyada nazar görmek , genel olarak birden fazla farklı şekilde yorumlanmaktadır. Hayatınızla ilgili büyük değişikler yapacağınıza ,

yapmış olduğunuz hatalardan dolayı bazı insanları çok rahatsız edeceğinize ve bu yüzden çok pişman olacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada kem gözlerden rahatsız olduğunuzu gördüyseniz tehlike içerisine gireceğinize ve özellikle toplumsal alanlarda çok dikkatli olmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek Ne Demek?

Rüyada nazar boncuğu gördüyseniz , uzun zamandan beri hiç görmediğiniz bir arkadaşınızı en kısa zaman içerisinde tekrardan göreceğinize ,

onunla beraber güzel vakitler geçireceğinize, koruyucu bir kişiliğiniz olduğundan herkes tarafından sevileceğinize ve eğer gerçek yaşam da evli değilseniz yakın zaman içinde evleneceğinize yorulur.

Rüyada Nazar Boncuğu Toplamak

Rüyada nazar boncuğu toplamak , size yapılmak istenen kötülüklere engel olacağınıza ve kendinizi her türlü tehlikelere karşı koruyacağınıza işaret eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Rüyada nazar boncuğu takmak , ailenizden birileriyle anlaşmazlık içerisine düşeceğinize , daha sonrasında ise konuşup her şeyi yoluna sokacağınıza delalet eder.

Rüyada nazar boncuğu verdiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde elinize az miktarda para geçeceğine , çocuklarınız varsa onların güvende olacağına alamet eder.

  Rüyada Nar Ağacı Görmek Nar Toplamak Yemek İçmek Ve Toplamak Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.