Rüyada Nas Felak Suresi Okumak İslami Hikmeti Nedir?

Rüyasında Nas ve Felak suresini okuduğunu gören kişiler, karşılarına çıkacağı engelleri aşacağına, kendisi için düşmanlık besleyen kişilerin zararlarından etkilenmeyeceğine, onlara karşı üstün geleceğine işaret eder. Rivayetlere göre kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in önemli iki surelerinden olan Nas ve Felak surelerini okuduğunu gören kişiler, istedikleri her şeyin olacağı rivayet edilir.

Rüyada nas süresinin bir bölümünü okuduğunu gören kişi isteklerinin gerçekleşmesinin yanı sıra şeytanın kirli oyunlarına aldanmayacağına delalettir.

Rüyada Nas Suresi Okumak

Rüyayı gören kişilerin düşmanlarına karşı galip geleceği ve hiçbir zarar görmeden sorunlardan kurtulacağına işaret eder. Kişinin dünya hayatında korunmasına ve kötülüklerin ona zarar veremeyeceği rivayet edilir.

Normal hayatında ve iş hayatında mutlu ve kazançlı olması için ettikleri tüm duaların kabul edileceğine delalettir. Aile konusunda dışarıdan gelen düşmanlıkların etkisiz kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada Korkup Felak Nas Okumak

Rüyasında korktuğu için Felak ve Nas surelerini okuduğunu gören kişiler, aydınlık günlerin geleceğini ve karanlık günleri geride kalacağına işaret eder.

Aynı zamanda bereketli bir kazanca sahip olacakları ve oldukça şanslı bir döneme gireceklerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisi için olumsuz olan her şeyin teker teker olumlu hale geleceğini, oldukça bereketli bir döneme gireceğini, kendisine düşmanlık besleyen kişilerin kendisi karşısında çaresiz kalacaklarına işaret eder.

Felak ve Nas surelerinin rüyada okunması aynı zamanda gelmiş ve geçmiş tüm duaların Allah katında kabul edileceği rivayet edilir.

10 Comments

 1. Şifa 27 Temmuz 2017
 2. Meral 30 Temmuz 2017
 3. Sahıde 20 Eylül 2017
 4. Meryem 22 Ekim 2017
 5. Anonim 17 Aralık 2017
 6. Taner 8 Temmuz 2018
  • Havva 10 Eylül 2018
 7. İSİMSİZ KAHRAMAN 2 Ekim 2018
 8. özgür baki 4 Eylül 2019
 9. Ismail 10 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!