Rüyada Nane Görmek ( İslami)

Rüyada Nane Görmek

Rüyada nane görmek , genel olarak hem hayırlı hem de hayırsız bir rüya olarak yorumlanır. Bu rüya genellikle yaşamayı ifade eder fakat bazen de hayatın noktalanması olarak yorumlanır.

Şimdi nanenin şekline göre rüyanın yorumu çok değişir. Fakat genel olarak bakarsak , güzele , hayra, hayırlı kısmete , mutluluğa ve iyiye işaret eder.

Bunun haricinde olumsuz olarak bakarsak , belaya , kötülüğe , kazaya , hastalığa veya üzüntüye yorulur.

Rüyada Nane Yemek

Rüyada nane yediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yüksek miktarda kazanç elde ederek kendi işinizin patronu olacağınıza , kişi bundan sonra kimseye hesap vermeyeceğine ve kafasının çok rahat olacağına delalet eder.

Rüyada Nane Koklamak

Rüyada nane kokladığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok iyi yerlere geleceğinize , mevki olarak yükseleceğinize ve kariyer olarak da aşama kaydedeceğinize alamet eder. Yani bu durum rüyayı gören kişini nitelikli yapacaktır.

Rüyada Nane Kurutmak

Rüyada nane kurutmak , kişinin işini çok severek yapacağına ve her zaman çalışmış olduğu şeyin karşılığını alacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin başarı elde edeceğine , özel hayatında çok mutlu olacağına yorarlar.

Rüyada Yaş Nane Görmek Ne Demek?

Rüyada yaş nane gördüyseniz , gerçek yaşam da çok kısmetli olacağınıza , sürekli olarak zaferler elde edeceğinize ve çalışkan olup her zaman başarılara imza atacağınıza delalet eder.

  Rüyada Nişanlıyı Görmek Öpmek Ve Aldatmak Ne Anlamlara Gelir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Nane Görmek ( İslami)

  1. Rüyada ölmüş birinin başka birinin kimliğini alıp sana yeni kimlik çıkaracam evraklarını için uğraşacam senin o işini halledecem demesi ne demek birde o ölmüş kişiyle pazara gitmek ben taze nane alırken o gördüğ her yeşiliği sebzeyi gördüğü insanların elinden kapıp alıp hepsi elinde toplaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.