Rüyada Milletvekili Görmek ( İslami)

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek , yakın zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , dertlerinizin biteceğine ve mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bunun haricinde başınıza talihli şeylerin geleceğine , önünüze her zaman fırsatların çıkacağına ve canınızı sıkan şeylerden kurtulup huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Kişi kafasına takmış olduğu dertlerin üzerine artık bir çizgi çekecektir ve mutluluğa ulaşmak için elinden geleni yapacaktır.

Gerçek yaşam da sizi çok rahatsız eden şeylerden en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza ve iç huzura kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Milletvekili Olmak 

Rüyada milletvekili olduğunuzu gördüyseniz , hem kişiliğinizde hem de işinizde çok başarılı olacağınıza , karşınızdaki insana her zaman saygı göstereceğinize , maddi açıdan yüksek paralar kazanacağınıza ve manevi açıdan ise büyük bir zenginlik içerisine gireceğinize alamet eder.

Rüyada Milletvekili ile Konuşmak 

Rüyada milletvekili ile konuştuğunuzu gördüyseniz , etrafınızda yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğinize , iyilik yapmayı çok sevip insanlara her konuda yardımda bulunacağınıza ve çevreniz tarafından sevip sayılacağınıza yorulur.

Rüyada Milletvekili Adayı Görmek 

Rüyada milletvekili adayı gördüyseniz , son zamanlarda hem zor hem de sıkıcı olan işlere gireceğinize ve bu işlerde kendinizi çok hırpalayacağınıza fakat en sonunda büyük başarılara imza atacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da kişinin güveni her geçen gün artacak ve kendisi ile gurur duyacaktır.

  Rüyada Macera Görmek ve Yaşamak Ne Demektir?
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Milletvekili Görmek ( İslami)

  1. Rüyamda kapalıyım fakat mantomu giyip örtümü takmayı unutmuşum heykelde yürürken millet vekili ile karşılaştım arkadaşlar ona burışür yzattı almadı bende vekilim neden almadınız morel olurdu gençlere dedim gülümsedim oda gülümsedi ikimizde yürümeye devam ettik ulu camiye dogru elimi bir kafama uzattım saçlarım toplu hiç sarkmıyor fakat örtü yok eyvah unutmuşum hemen bir tülbent bari alim derken o panikle uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.