Rüyada merdiven görmek ne demektir? İslami Yorum

Rüyada merdiven görmek , rüyayı gören kişinin makam ve mevki sahibi olacağına , eğer üzüntü içerisindeyseniz üzüntülerinizden kurtulup feraha kavuşacağınıza , hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşup çok mutlu birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada eski merdiven görmek

Rüyada eski merdiven gördüyseniz , gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız o zaman işlerinizin düzeleceğine ve bozulmayacağına , memursanız makam ve mevki sahibi olup kısa zaman içerisinde yükselip herkes tarafından tanınan birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada yeni merdiven görmek

Rüyada yeni merdiven gördüyseniz , yakın zaman içerisinde iç huzuru yakalayıp dine yöneleceğinize delalet eder.

Rüyada merdivenin kırıldığını görmek

Rüyada bir merdivenin kırıldığını görmek genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hüsrana uğrayacağına alamet eder.

Rüyada merdiven çıkmak

Rüyada merdiven çıkan birisini gördüyseniz , nimete kavuşacağınıza , hayallerinizin gerçekleşeceğine , hem makam hem de mevki olarak yükselip saygınlık kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada mermer merdivenden çıkmak

Rüyada mermer merdivenden çıktığınızı gördüyseniz , başınıza gelecek olan sorunları ve problemleri hiçbir zaman umursamayacağınıza fakat daha duyarlı olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada basamak çıkmak ne demektir?

Rüyada basamak çıkmak , hem hayatınızı hem de kendinizi düzene sokmak için büyük bir çaba içerisine gireceğinize delalet eder.

Rüyada dar merdivenden çıkmak

Rüyada dar merdivenden çıktığınızı gördüyseniz , amacınıza ya da hedefinize ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza alamet eder.

  Rüyada Maç Görmek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.