Rüyada Maden Suyu Görmek ve İçmek Nedir?

Rüyada maden suyu görmek , rüyayı gören kişinin hayal etmiş olduğu bir şeyin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğine fakat bir olayın vuku bulmasıyla beraber güzel sürprizler yaşayacağına delalet eder.

Kişinin bir olay karşısında ani ve çok fevri çıkışlar yapacağına , sonrasında pişman olup o kişinin gönlünü almak için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Bu rüya kişinin hiçbir zaman sır tutamayacağına , başkalarının özel hayatlarını ulu ortada konuşarak büyük sıkıntı içerisine gireceğine yorulur.

Genç birisi böyle bir rüya gördüyse , aklının bir karış havada olacağına ve her konuya merakla yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada Maden Suyu Kaynağı Görmek

Rüyada maden suyu kaynağı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok mutlu ve zengin birisi olacağınıza , miras elde edeceğinize , beklenmedik gelişmeler yaşayacağınıza ve maddi açıdan hiçbir şekilde sıkıntı yaşayacağınıza ve yüksek miktarda para kazanacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde icat geliştirip marka haline gelerek ürün tasarlayacağınıza ve bu ürünü piyasaya süreceğinize delalet eder.

Rüyada Maden Suyu İçmek

Rüyada maden suyu içtiğinizi gördüyseniz , gerçek hayatta geçici olarak mide veya bağırsak rahatsızlığı geçireceğinize , canınızı sıkan ağrılar çekeceğinize ve bu sorunların kendiliğinden geçeceğine yorulur.

Eğer rüyada limonlu maden suyu içtiğinizi gördüyseniz , keyfinizin kaçacağı bir haber alacağınıza ve sevilen birisi ile aranızda bazı durumlarda huzursuzluk çıkacağına alamet eder.

  Rüyada Melek Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.