M Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Maç Görmek

Rüyada maç görmek , rüyayı gören kişinin boş heveslere kapılacağına , hiç olmayacak işlere para yatıracağına ve hiç olmayacak hayallerin peşinden gideceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra size hayır sağlamayacak bir takım konulara kafa yoracağınıza ve bazı konulara hazırlıksız yakalanacağınıza delalet eder.

Rüyada Maç Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada maç yaptığınızı gördüyseniz , birden fazla kişi ile bir yola çıkacağınıza ve bu yolda sermaye toplayıp karlı olan işlere gireceğinize işaret eder.

Aynı zaman da kişinin yeni bir iş bulacağına , karlı bir işe atılacağına ve birikim yapacağına alamet eder.

Rüyada Maç İzlemek

Rüyada maç izlediğinizi gördüyseniz , hem zarara uğrayacağınıza hem de elinizdeki her şeyi kaybedeceğiniz bir işe gireceğinize , günlerinizi bu iş için harcayacağınıza ve sonuç olarak maddi olarak büyük kayıplara uğrayacağınıza yorulur.

Rüyada Gol Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gol atmak genel olarak hayırlı ve iyi bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı birisinin çıkacağına , hedeflerine ulaşacağına , şansının artacağına ve hayallerine ulaşacağına işaret eder. Özellikle dilek ve dualarının kabul olacağına alamet eder.

Rüyada Saha Görmek

Rüyada saha gördüyseniz , işlerinizin artık hafifleyeceğine , hayatınızın kolaylaşacağına , maddi imkanlarınızın çoğalacağına ve hayatınızın güllük gülistanlık geçeceğine yorulur.

Bunun haricinde sağlıklı ve zengin birisi olacağınıza alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu