Rüyada Lahana Sarması Görmek Yapmak ve Yemek Ne Demektir?

Rüyada lahana sarması görmek , Yeni tanışacağınız birisi ile çok samimi ortamlara gireceğinize , tanıştığınız kişinin arkadaş ilişkilerinde yenilikler olacağına , daha eğlenceli ve daha güzel günler geçireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra aile ilişkilerinizin daha güçlü olacağına , her konuda birbirinize yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada eğer çok fazla lahana sarması gördüyseniz , kenarı para atacağınıza ve sermayeye işaret eder.

Gerçek yaşam da ticaret yapıyorsanız iş konusunda çok disiplinli olduğunuz için kimseye acımayacağınıza , özel yaşamınızda ikili ilişkilerde sorunların çıkacağına ve yaşamış olduğunuz problemler yüzünden içine kapanacağınıza alamet eder.

Rüyada Lahana Sarması Yediğini Görmek

Rüyada lahana sarması yediğinizi gördüyseniz , bu zamana kadar yapmış olduğunuz birikimler sayesinde büyük mal ya da arsa alacağınıza , önemli yatırımlarda bulunacağınıza , kısmetinizin ve şansınızın açılacağına , maddi anlamda durumunuzun iyi olacağına delalet eder.

Bekar bir bayan böyle rüya gördüyseniz birden fazla erkek talibinin olacağına , bekar erkekler için ise çapkın birisi olacağına yorulur.

Rüyada Lahana Sarması Yapmak

Rüyada lahana sarması yapmak , rüyayı gören kişinin kendi ayaklarının üstünde durmak için büyük çaba sarf edeceğine , arkadaşlarından ve dostlarından yardım alacağına , yapacağı girişimler sayesinde kendisine olumlu neticeler sağlayacağına yorulur.

Aynı zaman da küçük bir iş yeriniz varsa o yeri zamanla büyüteceğinize işaret eder.

  Rüyada Lamba Görmek Yakmak Ve Kapatmak Ne Demek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.