Rüyada Lahana Sarması Görmek Neye İşarettir?

Rüyada lahana sarması görmek , yakın zaman içerisinde hayatınıza birisinin gireceğine ve bu kişi ile çok mutlu olacağınıza , biriktirmiş olduğunuz para ile kendinize fayda sağlayacak olan şeyler yapacağınıza,

tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve zor zamanlarınızda size en yakın olan arkadaşlarınızın yardım edeceğine işaret eder.

Yani rüyada görülen lahana sarması genel olarak yakınlaşma olarak tabir edilmektedir.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da birden fazla şeyler yaşayacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre gerçek yaşam da tanışacağınız yeni insanlarla yakınlaşacağınıza , yeni bir işe gireceğinize,

ailenizle çok mutlu olup herhangi bir sorun yaşamayacağınıza ve eğer sorunlarınız varsa onları çözmek için çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra çok eğlenceli zamanlar geçireceğinize , kapalı olan kısmetinizin tekrardan açılacağına , hem bol hem de hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza alamet eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da hem sert , hem sinirli hem de dar düşünceli olduğuna yorulur.

Rüyayı gören kişi hem iş hem de aşk hayatında bazı sorunlarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada lahana topladığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da para biriktireceğinize , lahana sardığınızı görürseniz de hayırlı işler yapacağınıza işaret eder.

İş yaşantınızda alacağınız güzel haberlerden dolayı çok mutlu olacağınıza , aşk hayatınızda tanışacağınız kişi ile tanışıp daha sonra evleneceğinize yorulur.

  Rüyada Leylek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.