Rüyada Küvet Görmek Banyo Yapmak Ne Demek?

Rüyada Küvet Görmek Banyo Yapmak Ne Demek?

Rüyada küvet görmek , genel olarak hem hayırlı hem de güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin aştan yana şanslı olacağına , kısmetinin açılacağına ve kazancının yüksek olacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüyayı gören kişinin çok renkli ve canlı bir hayat yaşayacağına yorarlar.

Rüyada Küvette Banyo Yapmak

Rüyada küvetin içerisinde banyo yaptığınızı gördüyseniz , hiç olmayacak olan birisine gönül kaptıracağınıza , uzun süren bir aşk acısından sonra yaşama zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Su Dolu Küvet Görmek

Rüyada su dolu bir küvet gördüyseniz , rüyayı gören kişinin temiz , helal ve aynı zaman da hayırlı olacak olan bir iş kapısının açılacağına yorulur.

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkandığınızı gördüyseniz , kötülüklerden , kısmetsizliklerden ve şansızlıklardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Giysiyle Banyo Yapmak

Rüyada giysi ile banyo yaptığınızı gördüyseniz , rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan bir kişinin hastalığa yakalanacağına ve bu hastalık ile uzun süre uğraşacağına alamet eder.

Rüyada Banyo Yaptırmak

Rüyada birisine banyo yaptırdığınızı gördüyseniz , rüyayı gören kişiye iyi gelecek ve huzur verecek olan bir kişi ile çok güzel vakitler geçireceğinize yorulur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...