Rüyada Kuş Yuvası Görmek ve Bozmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuş yuvası görmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında eğer sevmiş olduğu birisi varsa onunla beraber evlilik yoluna adım atacağına , kısa süre içerisinde sevmiş olduğunuz kişiye çok bağlanıp mutlu bir yuva kuracağınıza işaret eder.

Bunun haricinde aile kurup mutluluğa adım atacağınıza , sağlıklı bir hayatınızın olacağına , ailenize çok düşkün olacağınıza ve sorumluluk sahibi olacağınıza alamet eder.

Kişi sevdiklerine çok değer verecektir ve evlendikten kısa süre sonra çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak 

Rüyada kuş yuvası bozduğunuzu gördüyseniz , başınıza uğursuzlukların ve şansızlıkların geleceğine , mutlu olan ailenizin bir anda bozulacağına , hem hüzünlü hem de çok can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Aile içerisinde yaşayacağınız tatsız olaylardan dolayı çok üzüleceğinize ve moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin ailesiyle beraber kavga edeceğine ve dışarıdan gelecek olan mutlu bir aileye yorarlar.

Rüyada Kuş Yuvasında Yumurta Görmek 

Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek , genel olarak rüyayı gören kişinin çok şanslı olacağına , karşısına fırsatların çıkacağına ve sevdikleri için yapmış olduğu bazı şeylerden dolayı çok gururlanacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra ailenizle beraber çok güzel günler geçireceğinize , hep beraber kutlama yapacağınıza ve bağları daha da çok geliştireceğinize alamet eder.

4 Comments

  1. Kübra kök 26 Ekim 2017
    • Şehriban 21 Haziran 2018
  2. Yegane 20 Kasım 2018
  3. Anonim 4 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!