Rüyada kıyamet görmek ne demek ( İslami Tabiri)

rüyada-kıyamet

Rüyada kıyamet görmek , savaşa , hoş olmayan olaylarla karşı karşıya kalacağınıza ve her zaman adaletin yerini bulacağınıza delalet eder. Bu rüya kişi için uyarıcıdır yani kişinin kendisine çeki düzen vermesini söyler.

Rüyayı gören kişinin işlemiş olduğu günahlardan dolayı pişman olup tövbe edeceğine , şerefli olan bir kadınla evleneceğine , faydalı insanlarla tanışacağına ve yaşamış olduğu olaylardan dolayı artık daha temkinlik davranacağına alamet eder.

Bunun yanı sıra bu rüya harama bulaşmamanız , günah işlememeniz gerektiğine ve hatalardan dönmeniz için uyarıcı olarak yorumlanır.

Eğer Allah yolunda ilerlerseniz ve haram mal yemezseniz o zaman hem mutlu hem de çok huzurlu olursunuz.

Bazı rüya yorumcularına göre , kötülüklerin ve düşmanların rüya sahibine döneceğine , haklının haksıza dönüşeceğine , mazlum olan kişinin zalimden intikam alacağına ve akla karanın birbirinden ayrılacağına işaret eder.

Rüyada kıyamet gününü beklemek , hayatınızla ilgili hiç beklemediğiniz şeylerin yaşanacağına , iş konusunda Allahtan yardım isteyeceğinize , muhtaç olan kişilere yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada kıyamet gününü yaşadığınızı gördüyseniz , günahlardan kaçınacağınıza , her zaman iyiyi ve güzeli düşüneceğinize , doğru ile yanlışı birbirinden ayırt edeceğinize ve hatalarınızla yüzleşeceğinize delalet eder.

Rüyada kıyamet gününün yaklaştığını gördüyseniz , sevmiş olduklarınızı ve yakınlarınızı her türlü kötülükten koruyacağınıza , korumak için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

  Rüyada Kablo Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.