K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada kitap görmek Neye İşarettir? İslami

Rüyada kitap görmek , rüya sahibinin çok yakın zaman içinde bir kişiden müjdeli haber alacağına ve bu haber ile çok sevinip mutlu olacağına yorulur.

Bunun yanı sıra güç ve kuvvete , iyi bir arkadaşa , hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , tüm sorunlarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada altın yaldızlı bir kitap görmek

Rüyada altın yaldızlı bir kitap gördüyseniz , zor bir işe gireceğinize ve bu işte çok başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada kitaplıkta kitaplar görmek

Rüyada kitaplıkta kitap olduğunu gördüyseniz , kafanıza takılan her bilgiye ulaşacağınıza ve bu bilgilerden ders çıkaracağınıza delalet eder.

Rüyada açık kitap görmek

Rüyada açık kitap gördüyseniz , bilmiş olduğunuz bir haberi ya da bilgiyi duyacağınıza alamet eder.

Rüyada kapalı kitap görmek

Rüyada kapalı kitap görmek , hiç kimsenin bilmediği gizli olan bir bilgiye ulaşacağınıza ve bu sırrı sadece siz öğreneceğinize yorulur.

Rüyada bir kitabı kapatmak

Rüyada bir kitabı kapattığınızı gördüyseniz, sıkıntılı olduğunuz bir konudan artık kurtulacağınıza , yaşamınızın bir bölümünü bitireceğinize ve meslekten ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyada elinde bir kitap tutmak

Rüyada elinizde bir kitap tuttuğunuzu gördüyseniz , büyük bir güce ve kuvvete sahip olacağınıza , hem dertlerden hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu