Rüyada kestane görmek satın almak ve yemek

Rüyada kestane görmek , çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Fakat genel olarak cimri ve kıskanç olan birisinden mal alacağınız ,

mal mülk sahibi olacağınıza , sağlıklı olmaya , sabırlı olmaya , tembel bir kişiye ve yaşlı kişilerle de bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra sevmiş olduğunuz bir yakınınızın sağlık sorunları yaşayacağına , hem zahmet hem de zorluk ile bir ömür geçeceğine ya da birisinden miras kalacağına yorulur.

Rüyada kestane yemek nedir?

Rüyada kestane yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , rızkınızın geniş olacağına , hem zorlukları hem de sıkıntıları atlatacağınıza ,

zorluklarla mal elde edeceğinize , bol kazanç elde etmeye ve ummuş olduğunuz yerden kazançlar geleceğine delalet eder. Bunun haricinde zorlu bir dönemden geçeceğinize işaret eder.

Rüyada kendini kestane yerken görmek

Rüyada kendini kestane yerken görmek , yakın zaman içerisinde emlak veya tarla sahibi olacağınıza , hastaysanız da kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , darlıktan ve sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada kış ayında kestane yemek ise hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada yaz ayında kestane yemek , zor bir dönemden geçeceğinize , bu gelecek olan sorunları aşmak için ise büyük çaba sarf etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada kestane satın almak

Rüyada kestane satın aldığınızı gördüyseniz , yatırım olarak arsa veya toprak alacağınıza , ün kazanacağınıza ,

istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve sürekli olarak başarılar elde edeceğinize , etmiş olduğunuz duaların kabul olacağına yorulur.

  Rüyada Kabuk Görmek Ne Demektir? Neye Çıkar?
1 yorum

One thought on “Rüyada kestane görmek satın almak ve yemek

  1. Rüyamda annemin benim ve kız kardeşimin bi sobanın etrafında sandalye gibi bi şey tam olarak hatırlamıyorum yani yerde oturmuyoduk soba biraz eskiydi kestaneletle annem ilgileniyodu o pişiriyodu bikaç tane yediğimi hatırlıyorum o sırada rüyamda ne kadar güzel göründüklerini düşünüyodum ama rüyamda sanki üzgün gibiydim lütfen yorumsuz bırakmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.