Rüyada Kayısı Yemek Nedir, Neye Çıkar? İslami Yorumu

Rüyada kayısı yemek , rüyayı gören kişinin kazancının çok bereketli olacağına , işlerinin açılacağına , borcu varsa onları en kısa zaman içinde ödeyeceğine delalet eder.

Kişi borçlarını ödeyip çok mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine , iş konusunda başarılı olduğu için mevki olarak yükseleceğine , patronları tarafından çok sevileceğine , eğer kendi işiniz varsa o işinizi çok büyüteceğinize ve bol kazançlar elde edeceğinize alamet eder. Yani rüyada görülen kayısı çok hayırlıdır ve güzeldir.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek Nedir

Rüyada kayısı yediğinizi gördüyseniz , yaşamış olduğunuz zorluklardan ve darlıklardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , gelirinizin artacağına , her darlığa düşüp o darlıktan çıktıktan sonra Yüce Allah’a şükredeceğinize ve dualarınızın kabul olacağına alamet eder.

Rüyada Kayısı Toplamak Yemek

Rüyada kayısı toplayıp sonra da yediğinizi gördüyseniz , evlatlarınız için ayırmış olduğunuz paranın bir kısmı ile yeni çalışma yaşamına gireceğinize , eğer gireceğiniz bu işte hem mantıklı hem de sağlam adımlar atarsanız büyük kazançlar elde edeceğinize yorulur.

Bunun haricinde kazanmış olduğunuz gelir ile yeni işlere gireceğinize , başarılardan başarılara koşacağınıza ve rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , hem maddi hem de manevi olarak mutlu olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

  Rüyada Altına Kaka Yapmak Pislemek, Kabız Ve İshal Olmak
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.