Rüyada kaplan görmek İslami

Rüyada kaplan görmek

Rüyada kaplan görmek , rüyayı gören kişinin hem zengin hem de kuvvetli birisi olduğuna , başkaları tarafından hor görülen ve acımasız bir patrona delalet eder.

Bunun haricinde bu rüya nefret duyguları besleyen , acımasız , kinli ve duygularını her zaman belli eden birisine alamet eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz gerçek yaşam da olan düşmanlarınızı etkisiz hale getireceğinize ve onlardan kötülük görmeyeceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , kendini çok beğenen , güçlü , üstün , kibirli ve aynı zaman da mevki sahibi olan bir insana işaret ederler.

Rüyada kaplanın yavrusunu gördüyseniz , düşmanınızı yenmek için büyük çaba sarf edeceğinize , düşmanınızdan zarar görmemek için her anı kollayacağınıza delalet eder.

Rüyada kaplanın yavrusunu sevdiğinizi gördüyseniz , hem şefkatiniz hem de iyi niyetli birisi olduğunuzdan dolayı düşmanınızı kısa süre içerisinde alt edeceğinize yorulur.

Rüyada kaplanla karşılaşmak , rüyayı gören kişinin birisinden iyilik alacağına işaret eder.

Rüyada evin içerisinde kaplan olduğunu görmek , gerçek yaşam da güçlü olan bir düşmanınızdan zarar göreceğinize alamet eder.

Rüyada kaplanı tutup sonra sevmek , hem rakiplerinize hem de düşmanlarınıza karşı galibiyet kazanacağınıza yorulur.

Rüyada bir kaplanın saldırdığını gördüyseniz , iş hayatınızda alacağınız başarılar ile mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

  Rüyada Kaçırıldığını Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada kaplan görmek İslami

  1. Ruyamda bir anakonda insan bebegini yutmush diye anakonda saldiryorum savaserken bir kuvetli kaplan bana yardama gelyor ve anakondani agzi achik hale getiryor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.