Rüyada Kaçırıldığını Görmek Ve Kurtulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaçırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlara hayır diyemediği için hep etrafındakilerin tercihleri doğrultusunda hareket etmek zorunda kalacağına, kendi hayatını ilgilendiren kararları tek başına alamayacağına, çevresinin ve özellikle de ailesinin kararları ile yaşamak mecburiyetinde kalacağına işaret eder. Bu durum ise rüya sahibinin kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine rivayet edilir.

Rüyada kaçırılmak, bireyin özgürlüğünün önüne geçip, onu istediği şekilde yönetmeye çalışan ve kendisini zor durumda bırakıp kendisi üzerinden fayda sağlamak için çabalayan kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak da aynen kaçırıldığını görmek şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibinin kimseyi kırmak, üzmek, sıkıntıya sokmak ve geri çevirmek istemeyişi sebebi ile iyi niyetinin kötüye kullanılabileceğine ve bunun neticesinde kaybeden tarafın sürekli kendisinin olacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulduğunu görmek

Rüyada kaçırılmaktan kurtulmak ise gerçek yaşamdaki gibi başkalarından gelen sıkıntı ve bireyin özgürlüğünü kısıtlayıcı etmenlerden kurtulduğuna ya da kurtulacağına karşılık gelir.

Bu durumda sizin adınıza karar veren insanlardan ve onlardan kaynaklı olumsuzluklardan kurtulduğunuzu ve kendi içinizde büyük bir değişime gideceğinizi bu değişimin sonucunda kendi kararlarınızı artık kendinizin alacağına rivayet edilir.

Aldığınız kararların kesin olduğu ve kimsenin etkisinde kalmadan kararlar alacağınızı bu kararları alırken kimsenin size engel olamayacağını ve kimsenin karar alma sürecinizde kararlarınıza müdahil olamayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kabuğunu kırıp özgürleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kaçırılmak İstediğini Görmek

Rüyada kaçırılmak istediğini görmek, rüyayı gören bireyin yol göstericilerinin çok fazla olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin etrafı bu kötü niyetli akıl hocalığı yapan kişilerle çevrili olduğu şeklinde yorumlanır.

Bu akıl hocalarının rüya sahibini etkisi altına alıp, istedikleri şekilde kullanmak, yönlendirmek gibi bazı kötü amaçları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kaçırılmaktan Korkmak

Rüyada kaçırılmaktan korkmak, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi bakımdan kimi insanlarca kısıtlanacağı konusunda bazı endişeler taşıdığına ve bu sebeple etrafındaki kişilere çok fazla taviz vermekten kaçındığına ve onları hiçbir şekilde işlerine karıştırmamaya çalıştığına rivayet edilir.

Rüyada Kaçırılan Birini Görmek

Rüyada kaçırılan birini görmek, ansızın meydana gelen değişiklik anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının aniden değişeceği şeklinde yorumlanır.

5 Comments

  1. Anonim 26 Mart 2018
  2. Esma 21 Mayıs 2018
  3. Sevgi 20 Haziran 2018
  4. Anonim 16 Ağustos 2018
  5. Unnie 22 Ağustos 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!