Rüyada Kablo Görmek Bağlamak Döşemek ve Koparmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kablo görmek , hayatınız boyunca çok kararlı birisi olduğunuza , hem işte hem de aşkta her zaman kesin ve net kararlar alacağınıza işaret eder.

Alacağınız kararlar ile ortaya çıkacak olan her türlü musibetlere hazırlıklı olacağınıza , hayatınız konusunda yaşayacağınız dezavantajları üstleneceğinize alamet eder.

Fakat alacağınız bazı kararlardan dolayı çok üzüleceğinize ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kablo Bağlamak

Rüyada kablo bağladığınızı gördüyseniz , maddi anlamda borçlanacağınıza , fakir birisi olacağınıza , yaşantınızda kemerleri sıkarak daha az harcamalar yapacağınıza ,

yaşacağınız maddi sorunlardan dolayı canınızın çok sıkkın olacağına ve kısa süre içerisinde bir işe girerek kazancınızı azda olsa arttıracağınıza , borçlardan kurtulacağınıza ve düzlüğe çıkmak için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada Kablo Döşemek 

Rüyada kablo döşediğinizi gördüyseniz , sizi rahatsız eden durumlar içerisinde kalacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz ortamda sürekli olarak kaos’un çıkacağına , böylelikle fikir ayrılıkların , çatışmaların ve kavgaların olacağına yorulur.

Arkadaşlarınız veya dostlarınızın bu durumu düzelteceğine , sizi sürekli olarak sakinleştirmek zorunda kalacaklarına , herkesle iletişiminizi kuvvetli tutacağınıza , sakin birisi olacağınıza ve insanları bu şekilde kontrol etmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kablo Koparmak 

Rüyada kablo koparmak , yanınızda bulunan ve sizi asla yalnız bırakmayan bir dostunuzun olduğuna , bir derdiniz olduğu zaman onun omuzlarında ağlayabileceğinize delalet eder.

  Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek Ne Demek? Neye Yorumlanır?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.