Rüyada Kabeye Umreye Ve Hacca Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hacca Gitmek

Rüyada umreye gitmek, Allah’ın katında hayırlı olacak ameller yapmaya, dini güzelliğe, ahlak, iman, terbiye ve vicdan sahibi olmaya, kul hakkına dikkat etmeye, haram yememeye, iyi niyete ve bileğinin hakkıyla bir yerlere gelmeye delalet eder. Rüyasında umreye gittiğini gören kimse Allah yolunda iyi işler yapacak, günahlardan kaçınacak, dini vazifelerini hiçbir zaman aksatmayacak bir kişi olarak tabir edilir.

Bu rüyayı gören kişi iyi niyeti sayesinde girdiği işlerden her zaman bileğinin hakkı ile karlı bir şekilde çıkar. Ayrıca çok çalışmasının meyvelerini sabır ettiği sürece alacaktır.

Rüyada Umre Yaparken Görmek

Rüyayı gören kişi için pek hayırlı değildir. Kişinin etrafındaki kişileri çok üzecek bir olay yaşaması ile tabir edilir.

Rüyada Hacca Gittiğini Görmek

Rüyayı gören kişi için hayırlıdır. Güzel haberlere, hoşgörülü olmaya, barışa işaretken bunun yanında hayırlara vesile olacak bir işin ilk adımlarını atmaya delalet eder.

Rüyada Kabe’yi Görmek

Rüyayı gören kişinin normal seyrindeki hayatının aniden hayal bile edemeyeceği derecede güzelleşmesine işaret eder.

Rüyada Şeytanı Taşlamak

Rüyada şeytan taşlayan kişinin hak hukuk gözeten ve vicdanlı olduğuna işaret eder. Kişinin haksızlığa uğrayacağı ve yanında yaşanan bir haksızlık olayına karşı çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Eşiyle Umreye Gitmek

Evlilik yapacak olan rüya sahibinin evliliğinin hayırlı olacağına ve eşinin de kendisi gibi dini kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen ve her yaptığı işe dua ile başlayan birisi olacağına işaret eder.

  Rüyada Araba Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
1 yorum

One thought on “Rüyada Kabeye Umreye Ve Hacca Gitmek Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda eşim ilevebirde yüzünü gormedigim birçok ile kalabalık la kabaye gitmekicin uçağa binmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.