J Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada Jandarma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada jandarma görmek , rüyayı gören kişinin güvende olacağına , insanlara yapmış olduğunuz yardımlar sayesinde elde ettiğiniz hayır duaları sayesinde her kötülükten korunacağınıza işaret eder.

Çevrenizdeki insanlar tarafından çok sevileceğinize , hem musibetlerden hem dedikodulardan hem de gözden uzak olacağınıza yorulur.

Toplumda sözünüzün geçeceğine , itibar sahibi olacağınıza , önemli bir kariyere sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyayı gören kişi yüksek makam sahibi olsa bile insanların karşısına geçip kimseye laf söylemez , her zaman toplumda büyük bir ağırlığı vardır.

Bazı rüya yorumcularına göre , sürekli olarak zorluk çıkaracak olan bir işinizin olacağına ve bu iş yüzünden başınızın uzun bir süre ağrıyacağına işaret eder.

Rüyada Jandarma Görmek İhya

Rüyada jandarma görmek, işlerinde başarılı olmaya işaret eder. Bir kimsenin Rüyasında kendisinin jandarma olduğunu ve bir karakolda bulunduğunu görmesi, onun her işinde başarılı bir kişi olacağına işaret eder.

• Bazen de jandarma görmek, bir haber almaya işarettir. Rüyasında bir karakolda jandarma eriyle karşılaşıp selamlaştığını ve konuştuğunu gören kişinin bir haber alacağına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

• Kişinin Rüyada bir jandarma bölüğünün yolda yürüdüğünü görmesi, beklemekte olduğu müjdeli bir haberi alacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Bazı yorumcular, Rüyada jandarma görmenin emniyet ve selâmette, huzur içinde olmaya işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Rüyada jandarma tarafından tutuklandığınızı gördüyseniz , başınızın dertte olacağına , belalı olan insanlarla bir takım işlerde gayri meşru olarak çalışacağınıza ve bunun sonucunda ceremesini çekeceğinize delalet eder.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada jandarma arabası gördüyseniz , istemiş olduğunuz işi yapabilmek için resmi kurumlardan izin alacağınıza , bir işinizi halletmek için bir süre boyunca devlet dairelerinde olacağınıza yorulur.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

Rüyada jandarma olduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da işinizin her zaman rast gideceğine , istemiş olduğunuz her şeye kavuşacağınıza ,

iş konusunda başarılı olacağınıza , hem güce hem de kudret sahibi olacağınıza delalet eder.

Bir işi yaparken tek başınıza yapacağınıza , tanıdık kişileri araya sokmayacağınıza ve kimseden yardım almayacağınıza alamet eder.

Rüyada Karakol Görmek

Rüyada polis veya jandarma karakolu görmek, korkulu anlar geçireceğinize işarettir.

• Bazen de karakol görmek, üzüntü ve kedere düşmeye, sıkıntı ve şiddete uğramaya işaret eder denilmiştir.

• Bazı yorumcular, Rüyada karakol görmeyi, itham edilmeye (suçlanmaya beklenmedik bir kimsenin iftirasına uğramaya), fakat sonunda işin gerçeğinin anlaşılması ile temize çıkıp rahat ve huzura ermeye işaret eder.

• Karakol Rüyası, borçlanmaya, hastalık veya kararsızlık yüzünden ortaya çıkacak hata ve kusura, tembelliğe de işaret eder demişlerdir Rüya yorum ve tabir ustaları.

Rüyada İsrafil Meleğini Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu